Ta jedna rzecz, za którą zawsze chciałeś podziękować swojej mamie... Zrób jej prezent na Dzień Matki i powiedz to za naszym pośrednictwem! [WASZE ZDJĘCIA]

Zrób swojej mamie niespodziewany prezent na Dzień Matki i złóż jej życzenia w naszym portalu. Wystarczy wysłać nam zdjęcia z życzeniami na Dzień Mamy, podziękowaniem, albo wyznaniem, którym nigdy jakoś nie mieliście okazji (a może odwagi?) podzielić się ze swoją mamą. Wszystkie opublikujemy w Dzień Matki, w specjalnej galerii zdjęć na stronie głównej Gazeta.pl!

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Rysujemy im laurki, potem kupujemy kwiaty, czekoladki, wysyłamy kartki. Nie zawsze jednak umiemy się zdobyć na to, by powiedzieć najważniejszej osobie w naszym życiu za co jesteśmy jej wdzięczni, czego najbardziej jej życzymy, co pamiętamy z dzieciństwa i za co ją cenimy. Czasem łatwiej zrobić w to nietypowy sposób.

Jeśli chcesz zrobić mamie niespodziankę i w niestandardowej formie złożyć życzenia na Dzień Matki, możesz to zrobić za naszym pośrednictwem. Wystarczy przesłać swoje zdjęcie z odręcznie napisanymi życzeniami, podziękowaniami czy przemyśleniami na adres kobieta@agora.pl , lub wkleić je pod postem na gazetowym profilu na Facebooku. Zdjęcia mogą być zrobione telefonem, ważne tylko, by można było na nich odczytać Wasze życzenia.

Na zachętę dziewczyny z redakcji kobiecych serwisów Gazeta.pl opublikowały już swoje życzenia dla mam w naszej GALERII ZDJĘĆ . Czekamy na Wasze!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Więcej o: