Warzywa w wersji glamour? Oto najbardziej oryginalne ilustracje mody na Instagramie [ZDJĘCIA]

Mając w pamięci obraz Lady Gagi ubranej w suknię z mięsa wydawać by się mogło, że połączenie mody i jedzenia nie może wróżyć nic dobrego. Nic bardziej mylnego - Gretchen Röehrs na wyjątkowych ilustracjach udowadnia, że połączenie tych dwóch dziedzin jest nie tylko oryginalne, ale przede wszystkim stylowe i niezwykle miłe dla oka.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Instagram to prawdziwa kopalnia pełna nieodkrytych talentów świata mody, a przede wszystkim - wyjątkowych ilustratorów. Ich profile będące kultem dobrego smaku i estetyki można przeglądać bez końca. Większość ilustratorów swoje prace tworzy za pomocą farb bądź ołówka, są jednak i tacy którzy próbują nowych, efektownych form.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Gretchen Röehrs (@groehrs)

Jednym z nich jest Gretchen Röehrs, która na swoim Instagramie (@groehrs) zamieszcza ilustracje tworzone nie za pomocą farb, a różnego rodzaju prawdziwych produktów spożywczych.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Gretchen Röehrs (@groehrs)

Kombinezon tworzy ze skórki od banana, pełną objętości suknię z jarmużu, a spodnie alladynki z zielonego groszku. Efekt? Zdecydowanie przerasta oczekiwania - niepozorne warzywa, a nawet chleb naprawdę mogą być stylowe!

<< ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ >>

Partner - materiał

Poręczne bidony

Więcej o: