Kwiaty i marokańskie desenie. Trendy na lato 2015 [30 PROPOZYCJI]

Jeśli mielibyśmy wybrać najlepszą porę na noszenie wzorów na pewno byłoby to lato. Barwne, przyciągające wzrok nadruki w te wakacje będą niezwykle modne. Na jakie wzory warto postawić?

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

W te wakacje zdecydowanie najmodniejsze będą nadruki nawiązujące do natury. Szczególnie modne będą ubrania w palmy, malownicze kwiaty, a przede wszystkim w różnego rodzaju egzotyczne liście. Wybieramy wzory w wersji XXL, najlepiej w odważnych, wakacyjnych kolorach. Doskonale sprawdzi się turkus, kolor cytrynowy oraz soczyste odcienie zieleni.

Modne będą ponadto ubrania pokryte drobnymi wzorami nawiązujące do marokańskich mozaik czy greckich zdobień. Te doskonale prezentują się utrzymane w kolorystyce bieli i niebieskiego.

egzotyczne wzoryegzotyczne wzory Fot. Kolaż / Mango, Bershka Fot. Kolaż / Mango, Bershka

Jakie części garderoby pokryte wzorami będą najmodniejsze? Zdecydowanie idealne na plażę kimona z frędzlami, kombinezony oraz t-shirty z egzotycznym nadrukiem oraz napisem.

Pamiętaj, że wzory możesz nosić nie tylko na ubraniach, ale także na dodatkach. Doskonale sprawdzą się duże szale oraz kolorowe torebki. Te sprawdzą się zarówno letnich, miejskich stylizacjach, a także na nadmorskich wakacjach.

<< ZOBACZ PRZEGLĄD UBRAŃ WE WZORY >>

Partner - materiał

Idealne sukienki na lato