Ta modelka zarabia 15 tysięcy złotych dziennie, a prawie nikt nie widział jej twarzy. Dlaczego?

Nawet jeśli nie masz wzrostu i figury modelki możesz nią zostać. Tak potoczyły się losy Amerykanki Adele Uddo. Dzięki uporowi i zawziętości została dublerką wielkich gwiazd takich jak: Katy Perry, Reese Witherspoon, Evy Mendes czy Penelope Cruz. Występowała u boku Collina Farrela, Hugh Jackmana czy Patricka Dempseya. Od święta pojawia się w filmach, natomiast na co dzień możecie podziwiać jej... dłonie i nogi.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Branża modelingu jest wymagającym, trudno dostępnym światkiem. Przywileju pracy na wybiegach dostępują nieliczne dziewczyny, które Matka Natura obdarzyła hojnym wzrostem i bardzo szczupłą figurą. Okazuje się jednak, że od tej reguły są wyjątki. Adele Uddo zupełnie nie przypomina smukłych, długonogich piękności. Jest niewysoką brunetką, o której, w odróżnieniu od czołowych topmodelek, niewielu z nas słyszało. A jednak jej codziennie zarobki sięgają ?3,000, czyli w przeliczeniu około 15 tysięcy złotych. Jak jej się to udaje?

Codziennie widzisz jej dłonie

Dosłownie każdy na świecie zna jej dłonie, nogi oraz usta! Adele Uddo od lat występuje jako dublerka wielu znanych i lubianych hollywoodzkich gwiazd. Na każdym rogu znajdziemy billboard, na którym prezentuje swoje wdzięki. Modelka wystąpiła choćby w reklamach Diora, Chanel czy nawet polskiej marki Opi. Pamiętacie najdroższe na świecie, wystrzałowe lakiery Christiana Louboutina? To także ona trzymała w dłoni efektowną czerwono-czarną buteleczkę.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Adele Uddo (@adeleuddo)

Dotykała wszystkich przystojniaków

Wielokrotnie była dublerką różnych części ciała znanych aktorek. Była Katy Perry czy Penelope Cruz. Ekipa filmowa dzwoni do niej zawsze wtedy, kiedy aktorka ma np. gładzić włosy czy dotykać torsu innego gwiazdora, a jej dłonie pozostawiają wiele do życzenia. Dzięki temu Adele może powiedzieć, że uwiodła Colina Farella! Jak zdradziła w rozmowie z portalem dailymail.co.uk : - "Byłam zestresowana. Ugięły się pode mną nogi, gdy kręciliśmy reklamę z Colinem Farrellem. Ręce mi się trzęsły i miałam rumieńce". Trudno jej się dziwić, wszak wiele kobiet marzy o bliskim spotkaniu z tym przystojniakiem.

Droga na szczyt

Adele od dziecka marzyła o karierze modelki. Niestety szybko okazało się, że może o niej zapomnieć. Według standardów branży jest znacznie za niska. Dziewczyna stwierdziła, że tak łatwo się nie podda. Zastosowała się do przysłowia, które wielokrotnie powtarzała jej babcia: - "Gdy nie wpuszczają cię drzwiami, wejdź oknem". Amerykanka postawiła na bardzo niedocenianą branżę jaką jest body parts model. Swoimi największymi atutami, czyli pięknymi nogami i dłońmi, odwróciła uwagę od niewielkiego wzrostu.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Adele Uddo (@adeleuddo)

Najpiękniejsze dłonie na świecie

W agencjach reklamowych panuje przekonanie, że Adele Uddo jest właścicielką najpiękniejszych dłoni na świecie. Wszyscy chcą mieć je w swoich reklamach. Okazuje się jednak, że takie zadbane ręce to nie tylko geny, lecz także owoc codziennej, żmudnej pielęgnacji. Modelka opowiedziała w wywiadzie dla brytyjskiego portalu dailymail.co.uk : - "Muszę bardzo dbać o dłonie. Nawilżam je nawet 10 razy dziennie". To chyba niezbyt wysoka cena za takie zainteresowanie mediów? Są jednak także inne, przykre niedogodności. Modelka wciąż żyje na walizkach: - "Jednego dnia nagrywam w Nowym Jorku reklamę dla Diora, a następnego dnia lecę do Los Angeles na kolejny plan zdjęciowy kurczaków El Pollo Loco" - wyznaje. Na dodatek zdarza się, że spędza cały dzień w jednej pozycji: - "Przychodzą takie dni, kiedy całymi godzinami czekam na jedno ujęcie. I to w niewygodnej pozycji. Muszę też czasem przygotować się do roli (...) Na planie reklamy dla McDonald's musiałam rozbić jajko jedną dłonią. Kupiłam dwa tuziny jaj i ćwiczyłam całą noc"!

To nie jest praca marzeń

Adele Uddo przyznaje, że nie jest to praca o jakiej marzyła. Jednak czuje się spełniona i nie zamieniłaby się z nikim. Szybko zrozumiała, że powinna robić to w czym jest najlepsza, a w jej wypadku to występowanie w reklamach. Modelka nie spoczywa jednak na laurach. Już niedługo zamierza wyprodukować własną linię naturalnych kosmetyków do nawilżania ciała i dłoni. Zgadnijcie, kto będzie je reklamował?

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Więcej o: