Miss Azji skradła tajemnicę młodości? Nikt nie może uwierzyć w to, ile ona ma lat [ZDJĘCIA]

Candy Lo została laureatką konkursu Miss Azji w 1991 roku. Świat mody wróżył jej wielką karierę. Ona jednak wolała pozostać w cieniu. Poświęciła się rodzinie. Teraz, kiedy jej dzieci podrosły, wraca do show-biznesu. I to w wielkim stylu. Czas się dla niej zatrzymał.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Nikt nie spodziewał się, że urocza brunetka Candy Lo tak nagle zakończy karierę w modelingu. Podczas, gdy na świecie święciły triumfy takie modelki jak Kate Moss, Cindy Crawford czy Linda Ewangelista, pochodząca z Hongkongu modelka oddała szansę na międzynarodową sławę walkowerem. Piękna Azjatka wolała zajmować się domem i pielęgnować życie rodzinne. Teraz wraca do modelingu.

Nikt nie wierzy, ile ona ma lat

Rozwiedziona modelka postanowiła ponownie spróbować swoich sił w show-biznesie. Podczas gdy koleżanki z branży w jej wieku już dawno przeszły na emeryturę, a świat interesuje się nimi tylko w atmosferze ewentualnego skandalu, Candy Lo ma szansę podbić międzynarodowy rynek.

Wszystko dlatego, że ewidentnie czas stanął dla niej w miejscu. Nie jest wielką tajemnicą, że Azjatki mają wyjątkowe geny , które pozwalają im długo cieszyć się piękną i młodą skórą, a na dodatek jak nikt inny znają się na pielęgnacji. Jednak przypadek Candy Lo to swoisty ewenement. Miss Azji 1991 skończyła w tym roku 50 lat. Wygląda jak modelki, które dopiero stawiają pierwsze kroki na wybiegach.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Candy Lo ?? (@candylolam)

Zażyła eliksir młodości?

Candy Lo wiele razy słyszała, że w jej wieku nie wypada nosić krótkich sukienek, a jej organizm nie wytrzyma już treningów zarezerwowanych dla dwudziestolatek. Azjatka nie przejmowała się tymi uwagami. Nieustająco dba o formę, a kiedy nadarzy się ku temu okazja prezentuje je w skąpych kostiumach kąpielowych.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Candy Lo ?? (@candylolam)

50-latka jak 20-latka

Ta fenomenalna Azjatka rozpoczęła powrót na szczyt wydania albumu ze swoimi zdjęciami. Całkowity dochód ze sprzedaży tej książki zamierza przeznaczyć na cele charytatywne. Jak donosi mirror.co.uk. w samych Hongkongu sprzedano już 3000 pierwszego nakładu tej publikacji. Nic dziwnego, każdy chce na własne oczy przekonać się, jak to możliwe, że 50-letnia kobieta wygląda niczym 20-latka.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Zobacz wideo
Więcej o: