Sperma. Płyn, o którym damy nie rozmawiają? A ty, co robisz z mokrą pamiątką po seksie?

Pamiętacie cykl, który pisała dla nas Linda Lovelace w serwisie Foch.pl? Cieszył się dużą popularnością! Przypominamy więc pięć najczęściej czytanych tekstów Lindy.

Co robisz po seksie? Tak, wiem, wtulasz się i zasypiasz, sięgasz po książkę, fajkę, wodę albo szybko wciągasz ubranie i zmykasz. Ale dziś chcę wiedzieć, co robisz z mokrą pamiątką po seksie?

Och, są takie rzeczy, o których kobiety na poziomie nie rozmawiają. Efekt jest taki, że młoda dziewczyna po szale uniesień, którego efektem było także i jego dojście, pozostaje nie tylko z tym cudownym błogostanem bliskim odlotowi (czego państwu życzę), ale też z konstatacją, że jest bogatsza nie tylko w doświadczenia, ale i w płyny. I co dalej?

Zobacz wideo

Jeśli kochacie się bez prezerwatywy i innych zabezpieczeń, ale nie chcecie mieć dzieci - panikujecie. Biegniesz do wanny z gorącą wodą albo wyciągasz z torebki tabletkę po lub odczyniasz inne egzorcyzmy. Jeśli uprawiacie ten sport, bo koniecznie chcecie mieć dzieci, to możesz oczywiście stanąć na głowie. Dosłownie. Tak, Linda słyszała już milion opowieści o długotrwałych staraniach o potomstwo, część z nich obfitowała w ten akrobatyczny motyw. Koniec końców jednak jego spermy i tak może być za dużo, żeby sobie tak po prostu zniknęła w pokrętnych zakamarkach twojej świątyni miłości i życia, czy jak tam to sobie nazywacie. I co wtedy?

Naciągasz własne majtki i dochodzisz do wniosku, że, cholera, po chwili są dość wilgotne. Sięgasz po jego bieliznę i wycierasz nią swoje miejsca intymne. Albo zgarniasz jego koszulkę. Niech ma i niech się sam martwi, co potem zrobi z tymi plamami. Tiaaaaa.

Wciskasz między nogi kawałek kołdry i zasypiasz? Leżysz przy nim spokojnie i czekasz, aż wszystko elegancko wsiąknie w prześcieradło? A może obydwoje razem ze swoim (mam nadzieję), najlepszym na świecie, kochankiem jesteście gotowi na wszystko i zawsze macie pod ręką ręcznik, mokre chusteczki albo kilka mięciutkich papierowych ręczników? Super. A jeśli nie?

Zmykasz do toalety, bo i tak zachciało ci się siusiu. Normalna sprawa, ale przy okazji jednak odkrywasz, że i tak ta jego mokra pamiątka spływa ci radośnie po udach. Korzystasz z papieru toaletowego. Przy okazji masz wrażenie, że to mało seksowne, ale zawsze stanowi to jakieś wyjście z sytuacji.

Prysznic! Jest idealny. Wiadomo, zapach waszych ciał to niesamowity afrodyzjak, ale niekiedy - co za dużo, to niezdrowo. Czmychasz więc żwawo do łazienki i dopełniasz rytuałów relaksacyjnych odprężającym albo orzeźwiającym prysznicem. A może okaże się, że twój partner też wpadnie na ten pomysł? Może też przy okazji umyje ci plecy, a potem poczujecie, że jeszcze wam mało i zaczniecie się kochać właśnie w łazience? Dobra, nie wszystkie dziewczyny to kręci, niektóre potrzebują po seksie samotności.

No dobrze, a jeśli to był szybki (albo nieszybki?) seks poza domem? Gdzieś za zamkniętymi drzwiami w pracy - zamiast lunchu spotkaliście się, bo się za sobą stęskniliście (są takie pary, oj są ) albo numerek w samochodzie, na samochodzie, na łące, na plaży, w namiocie, czy wszędzie tam, gdzie wymknięcie się do łazienki jest zwyczajnie niemożliwe?

Wracamy do starej, dobrej maksymy, że przezorny zawsze ubezpieczony oraz, że kobieta powinna mieć w torebce nie tylko szwajcarski scyzoryk, ale i komplet mokrych chusteczek oraz mały ręczniczek szybkoschnący. A dlaczego kobieta? A dlaczego nie facet? A cholera go wie, raz weźmie, raz nie weźmie, nie licz na innych. Niezależnie od tego, gdzie skończy on. Czy w tobie, czy na twoim brzuchu, czy w twoich ustach, czy wyrzucony z łóżka, za drzwi, z samochodu albo z życia - licz przede wszystkim na siebie.

WIĘCEJ TEKSTÓW LINDY LOVELANCE PRZECZYTASZ TU:

Jak wygląda seks na początku związku i po latach? Sześć najbardziej bolesnych zmian

13 najbardziej parszywych tekstów, które mężczyzna może powiedzieć kobiecie w trakcie seksu

Co kręci facetów? 5 najbardziej poszukiwanych skłonności

Więcej o: