Nosisz kolczyki? Ten tweet udowodni ci, że całe życie robiłaś to źle

W kilka dni Internet zwariował na punkcie tego wpisu na Tweeterze. Jego autorka, Chelsea Smith, pokazała światu swoje zaskakująco banalne odkrycie. Plastikowe zabezpieczenie zapięcia kolczyków powinno się zdejmować! Zapewne tak, jak większość i ty jesteś teraz w szoku.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Po opublikowaniu tego zdjęcia, w zaledwie 3 dni na koncie Chelsea Smith rozpętało się istne szaleństwo. Dziesiątki zagranicznych portali i setki ich czytelniczek dzieli się informacją o prostym odkryciu młodej użytkowniczki Tweetera. Skąd takie zainteresowanie?

"Living whole life wrong..."

Chelsea zdała sobie sprawę, że tak jak większość kobiet, i ona przez całe życie nosiła kolczyki w niewłaściwy sposób. Kojarzycie typowe dla taniej biżuterii, plastikowe nakładki na zapięcia? Zakładacie je na uszy zupełnie niepotrzebnie! To wniosek, który rozprzestrzenić się mógł tylko w mediach społecznościowych.

Dlaczego nosimy kolczyki źle?

To połączenie masowej produkcji i w tym przypadku, braku instrukcji użytkowania od producentów. Przezroczyste kółka przez większość użytkowniczek uważane są za niezbędne. To dzięki nim, ciężkie kolczyki miały nie "opadać" na uchu wraz z plastikowymi elementami je zdobiącymi. Zabezpieczenie interpretowano jako podpórkę dla cienkiego sztyftu.

Ten mechanizm spełnia swoje zadanie... ale na opakowaniu. Chodzi o tekturkę, na której tanie kolczyki sprzedawane są w sklepach. Po ich rozpakowaniu biżuterii kółka plastikowe zabezpieczenia powinno się usuwać.

Udostępnij i uświadom swoich znajomych!

Jeśli zdarza ci się nosić biżuterię za kilkadziesiąt złotych, też jesteś zdziwiona, prawda? Teraz czas zaskoczyć swoje znajome i znajomych, a link do tego artykułu, aż prosi się o udostępnienie. Zmieniajmy świat. Do dzieła!

Zobacz wideo