Fotograf nauczył syna "latać". Udowadnia, że osoby z zespołem Downa to prawdziwi superbohaterowie [ZDJĘCIA]

Alan Lawrence stworzył serię zdjęć "Wil Can Fly". Cykl przedstawia jego syna dotkniętego zespołem Downa. Malec, który "unosi się" nad ziemią w niektórych ujęciach przypomina Supermana. Ojciec chce wydać kalendarz z fotografiami Wila, aby podnieść świadomość o osobach z zespołem Downa i zasilić konta dwóch fundacji.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Kiedy fotograf Alan Lawrence dowiedział się, że jego syn Wil ma zespół Downa był w szoku. Jak powiedział Abc.news : - Mój umysł zalało wiele uczuć, z których większość nie była pozytywnych. Znalazł jednak sposób, aby poradzić sobie z trudnymi emocjami, które na niego spadły.

Nauka latania

Artysta stworzył serię zdjęć "Wil Can Fly", czyli "Wil potrafi latać". Niesamowite zdjęcia pokazują chłopca w różnych momentach jego życia. Chłopiec, jak przystało na prawdziwego superbohatera, który świetnie radzi sobie ze swoją chorobą, unosi się na ziemią i... rewelacyjnie się bawi. Zawsze uśmiechnięty malec jest oczkiem w głowie wszystkich domowników i jak zauważa Lawrence: - Przynosi światło mojej rodzinie.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Alan Lawrence (@thatdadblog)

Fotografie to nie wszystko

Zdjęcia Wila są bardzo popularne w sieci. Fotograf publikuje je nie tylko w mediach społecznościowych , lecz także na swoim blogu - That Dad Blog . Ponadto prowadzi kanał na Youtubie , gdzie zamieszcza tutoriale dotyczące terapii dzieci z zespołem Downa. Chce w ten sposób dotrzeć do osób, które nie mają dostępu do należytego poziomu opieki zdrowotnej.

W słusznym celu

Zachęcony pozytywnym odbiorem fotografii Alan Lawrence postanowił zebrać je w kalendarzu, a dochód ze sprzedaży albumu przekazać na konta dwóch fundacji pomagającej osobom z zespołem Downa.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 
Więcej o: