Zginęła w wypadku samochodowym. Nadal jednak żyje we wspomnieniach męża i córki. Uczcili jej pamięć we wzruszający sposób [WIDEO I ZDJĘCIA]

Każdy radzi sobie z utratą bliskiej osoby na swój własny sposób. Brazylijczyk Rafael Del Col po śmierci żony oddał się sztuce fotografii. Wraz z 4-letnią córką przygotował niezwykłą sesję, aby uczcić pamięć zmarłej.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Rafael Del Col stracił żonę w wypadku samochodowym. Od tego czasu minęło dwa lata. Ten okres był niezwykle trudny nie tylko dla niego, lecz także dla ich kilkuletniej córki. Raisinha ma dzisiaj 4 latka i powoli zapomina, jak wyglądała jej mama.

Zatrzymać wspomnienia

Aby utrwalić wspomnienia córki oraz uczcić pamięć tragicznie zmarłej ukochanej mężczyzna przygotował niezwykłą sesję zdjęciową. Zainspirował go pomysł innego blogera , także samotnego ojca, którego żona przegrała walkę z rakiem.

Ojciec wraz z córką uczcili pamięć zmarłej żony i matki w niezwykłym projekcieOjciec wraz z córką uczcili pamięć zmarłej żony i matki w niezwykłym projekcie fot. screen youtube.com/user/RafaelDelCol fot. screen youtube.com/user/RafaelDelCol

Wzruszające zdjęcia

Brazylijczyk wybrał najpiękniejsze zdjęcia żony - zarówno portrety, jak i ich fotografie z sesji narzeczeńskiej. Odtworzył ich scenerię i pozował do zdjęć wraz z córeczką. Umalowana i wystylizowana Raisinha zajęła miejsce mamy. Efekt? Sesja jest niezwykle wzruszająca. Z pewnością będzie niezwykłą pamiątką dla dorastającej dziewczynki.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>