Całą słodycz wirtualnej rzeczywistości zamienia w prawdziwe przedmioty. Poznajcie Aminę, księżniczkę jednorożców, tęczy i Internetu

Jeśli nie wiesz, co to My Little Pony, nic straconego. Wystarczy spojrzeć na tę kobietę, żeby dowiedzieć się, jak wyglądałaby jednorożcowa księżniczka z tej kultowej serii zabawek, gdyby była człowiekiem. Ale styl Aminy Mucciolo to nie tylko różowe kucyki i tęczowe grzywy. Internauci ją kochają, bo to istna personifikacja całej internetowej słodyczy. Nie wierzycie?

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Smakowity pączek z dziurką i czekoladową polewą. Do tego kolorowa posypka i już to mamy. Choć u nas pączki wyglądają zupełnie inaczej, amerykański odpowiednik znamy aż za dobrze, z Internetu. Na Instagramie najlepiej wygląda z kawą. Sprawdza się też w reklamie gumy do żucia. Ona na takim pływa w basenie.

#Confidence and #selfacceptance is not about size ??. I've been thinner in the past but I have never been more comfortable in my own skin than I am today?? ??????. Don't wait until you see a certain number on the scale ???? or for the approval of others to be ok with who you are ????. #youareenough right now?? #selflove is for all ?? #jbyfs ??????????

Sweet S.W.A.G.

Nazwać jej styl określeniem sweet S.W.A.G. to mało. Ona sama nazywa siebie różoholiczką, dziewczyną z Californi, Hustlerką, szczeniaczkową mamą, a ponieważ w swoim sklepie internetowym ( Studio Mucci ) sprzedaje m.in. tęczowe girlandy z frędzli, również i... frędzlową wróżką. Jak twierdzi, całe to słodkie szaleństwo przeplata soczystym przeklinaniem. Robi to w tak uroczy sposób, że jedno absolutnie nie przeszkadza drugiemu.

Peekaboo! Happy Monday, #unicorns ??????????????? @shopstudiomucci

Najsłodszy Instagram w Internecie

Oprócz prowadzenia sklepu z uroczymi gadżetami rodem z rzeczywistości internetowej (handel kwitnie od 2011 roku), Amina prowadzi też bloga i konto na Instagramie . Tu, jej profil, obserwuje już ponad 104 tysiące osób. Główną atrakcją są na nim zdjęcia stylizacji Aminy i jej tęczowe, albo różowe włosy, często ułożone w róg jak u jednorożcowej księżniczki.

The fact that I'm going back to #Disneyland ?????? tomorrow makes working on a Saturday a little easier ??.

Słodkie stylizacje modowe W stylizacjach Aminy absolutnie nic nie jest przypadkowe. Trudno, więc nazywać jej styl dziecinnym. To z kolei nie wyklucza inspirowania się dziecięcym światem. Jej kolekcja torebek pełna jest modeli w kształcie emotikonów, słodyczy, piesków albo muszelek jak od Syrenki Ariel. - Lubię modę, w której widać poczucie humoru. - powiedziała dziennikarzom z BuzzFeed.com . - Moda dziecięca jest o wiele fajniejsza, niż rzeczy dedykowane dorosłym. - przyznaje.

>>> ZOBACZ ZDJĘCIA

My bag collection is getting out of control. ????????????????????????????. Like this pic to shop your favorites @liketoknow.it www.liketk.it/1FWOf #liketkit ?? #novelty #crossbody #fun

Today's look. #candygirl #flatlay ??????????????????????????????????

Zobacz wideo
Więcej o: