Wystarczająco Perfekcyjna Pani domu: Oddać, wyrzucić, czy zostawić nienoszone ubranie? Ten schemat pomoże ci posprzątać w szafie

Ubranie, którego nie nosisz możesz oddać, wyrzucić albo zostawić w szafie. To tylko trzy opcje. Dlaczego tak trudno podjąć decyzję? Jeśli też masz problem ze sprzątaniem w szafie, postępuj według tych instrukcji. Dowiesz się, co zrobić z dowolnym ubraniem, nad którym się wahasz.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Czas odgruzować szafę, przejrzeć ubrania i pozbyć się tych, które są zbędne. Takie przynajmniej jest założenie.

Poddajesz się już przy pierwszej rzeczy? Cóż, cała trudność w podejmowaniu decyzji. Oto recepta.

Co będzie potrzebne?

Przygotuj trzy pudła. Do każdego z nich przyklej kartkę z jednym z napisów: "Zatrzymaj", "Wyrzuć", "Oddaj". W zależności od decyzji, do której doprowadzi cię ścieżka ze schematu, włożysz ubranie do odpowiedniego z nich. Gotowe.

Fot. kobieta.gazeta.pl Fot. kobieta.gazeta.pl Jak korzystać z infografiki? Przestrzegaj dwóch zasad. Po pierwsze nie wyjmuj z szafy wszystkich ubrań na raz. Przeglądaj je pojedynczo, najlepiej według jakiegoś klucza (np. kategoriami).

Po drugie pamiętaj, żeby na pytania ze schematu odpowiadać pewnie i bez dłuższego zastanawiania się. Masz do wyboru tylko dwie opcje: tak albo nie. Uczciwie wybierz opcję najbliższą prawdy. Powodzenia!

Zobacz wideo
Więcej o: