To prawdopodobnie jedyny kostium na Halloween, jaki powinniście w tym roku zobaczyć!

Zapomnijcie o uroczych nieboszczkach, rodzinach superbohaterów i małych wampirach. W tym roku tylko jeden kostium na Halloween zrobi na nas wrażenie. Ten, który stworzy dla swojego synka Caleba jego mama Cassie.

Ten chłopiec w żółtej koparce to Caleb McLelland , dziesięciolatek (na zdjęciu ma trzy latka) z Mansfield w Teksasie. Przyznacie, że ma niezły strój na Halloween. Tak wyglądał siedem lat temu. Do tej pory Caleb był już - dzięki mamie, Cassie McLelland - Super Mario, Batmanem w Batmobilu, policjantem w radiowozie i Supermanem w locie. Skąd taki nacisk na machiny, w których może podróżować chłopiec?

<< ZOBACZ, JAK MOŻNA SIĘ PRZEBRAĆ RODZINNIE >>

dd d

Caleb jako Super Mario, Fot. Cassie McLelland/themclellands.blogspot.com

Z powodu wózka, na którym musi się poruszać. Gdy Cassie była w ciąży, zdiagnozowano u płodu rozszczep kręgosłupa i wodogłowie. Choroba syna nie jest jednak w stanie ograniczyć wyobraźni matki chłopca - zwłaszcza kiedy wielkimi krokami zbliża się ukochane przez dzieci święto Halloween.

pp p Proste instrukcje pomagają w stworzeniu małych dzieł, Fot. wheelchaircostumes.blogspot.com

Cassie chętnie dzieli się swoimi pomysłami na blogu dla rodziców dzieci poruszających się na wózku, na którym opisuje dokładnie, jak wykonać prezentowane przebranie.

<< ZOBACZ, JAK MOŻNA SIĘ PRZEBRAĆ RODZINNIE >>

pp p Batman w Batmobilu pierwsza klasa. Fot. Cassie McLelland/themclellands.blogspot.com W tym miejscu przepraszamy za małe oszustwo. Nie pokażemy wam zdjęcia kostiumu, który jest najbardziej aktualny... Czym w tym roku zaskoczy nas Caleb? Nie wiemy, ale zobaczycie 31 października (październik jest w USA miesiącem wpierania chorych na rozszczep kręgosłupa) klikając TUTAJ! pp p Superman w słynnej pozie lecącej, Fot. Cassie McLelland/themclellands.blogspot.com Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Więcej o: