Zaśpiewała nowy hit Adele w języku migowym. Efekt jest poruszający [WIDEO]

Jej wersja nowej piosenki Adele, "Hello", powoli staje się hitem porównywalnym do oryginału. Trudno się dziwić. Jej tłumaczenie piosenek to artystyczne interpretacje. Molly udowadnia, że w języku migowym można śpiewać.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Molly Bartholomew jest certyfikowaną lektorką amerykańskiego języka migowego (ASL - American Sign Language). Swój zawód łączy z muzyczną pasją. Na kanale na youtube.com od dwóch lat Molly publikuje przekłady piosenek sław takich, jak m.in. Mariah Carey, John Legend czy Taylor Swift.

Piosenka to nie tylko słowa

Pracę Molly trudno nazwać jedynie tłumaczeniem. To raczej połączenie gestów języka migowego z całym mnóstwem emocji. Wszystko to, wyrażane w rytm muzyki, tworzy rodzaj tańca. Dzięki niemu osoby niesłyszące mogą nie tylko odczytać słowa piosenek, ale i poczuć energię danego utworu.

 

Więcej niż tłumacz

Bartholomew to jedna tych tłumaczek języka migowego, których pracę zalicza się do występów artystycznych. Tańczących lektorów coraz częściej spotkać można na koncertach, ale i w programach telewizyjnych (Tłumacz wytańczył piosenkę i ukradł całe show ). Podczas występów nie tylko przekładają treść słów pioseneki, ale "śpiewają" je razem z artystami w języku migowym.

 

Poniżej wideo ze świątecznym przebojem Mariah Carey, "All I want for Christmas is you" w wykonaniu Molly Bartholomew :

Zobacz wideo
Więcej o: