Upić kobietę i zasypać ją gromadką szczeniaków. Efekt? Litry łez

Nie zawsze rozumiemy, jaki cel przyświeca powstawaniu niektórych filmów znalezionych w sieci. Ten jest tego najlepszym przykładem. Mimo to, może pomóc. Nie tylko w poprawie nastroju. O co chodzi?

To nie pierwsza zabawna produkcja, w której serwis BuzzFeed upija swoich bohaterów. Wcześniej wstawieni ochotnicy "testowali" alkoholowe zakąski , a pijane mamy zwierzały się na temat macierzyństwa (wreszcie szczerze).

Dać szczeniaka kobiecie...

Tym razem chodziło o to, by pijane kobiety zaskoczyć. Czymś, w obliczu czego każda z nas pozostaje bezbronna, czyli... małych, uroczych i piskliwych szczeniaków. Po co alkohol?

via GIPHY

Samokontrola? Zapomnij!

- Czy to się dzieje naprawdę? - pyta jedna z bohaterek. Słusznie! To wideo jest jak spełnienie marzeń każdej kobiety umęczonej trudnym tygodniem pracy. Udowadnia to każdy dodatkowy szczeniak, którego przybywa wraz kolejnymi łzami szczęścia. O żadnych granicach samokontroli nie ma już mowy!

via GIPHY

- Miałam taki ciężki piątek!

"Jesteś taki puchaty", "Taki ciężki miałam piątek!" - to tylko niektóre z naszych ulubionych zwierzeń bohaterek filmu, walczących na przemian ze spazmami śmiechu i wybuchami wzruszenia. To bardziej urocze niż same szczeniaki, które jakimś cudem stały się tłem opowieści. No cóż, w końcu każda z nas ma na koncie tego typu emocje, prawda?

via GIPHY

Przygarnij psa!

Jak domyśla się większość z was (a przynajmniej taką mamy nadzieję), wideo nie ma na celu propagowania spożywania alkoholu ani gruntowania przeświadczenia, że zwierzęta służą do zabawy. Przeciwnie. Na swój nietypowy sposób BuzzFeed zachęca filmem do podejmowania opieki nad czworonogami. Wszystkie szczeniaki, które wzięły udział w nagraniu czekają na adopcję. Podobnie jak inne psiaki ze schronisk. Takie inicjatywy warto wspierać!

Obejrzyj wideo w całości:

 
Więcej o: