"Jestem ludzkim kijem do selfie" - powstała grupa wsparcia dla Instagramych mężów [WIDEO]

- Jeśli znasz kogoś, kto jest instagramowym mężem, pomóż mu! - apelują twórcy zabawnego filmu o ofiarach kobiet nałogowo publikujących zdjęcia. - Moim zadaniem jest sprawić, żeby ona wyglądała dobrze. Znasz ten ból?

Sprawiedliwość jednak istnieje. Wyśrubowane standardy piękna i mylenie partnerki z trofeum wreszcie zemściło się na mężczyznach. - Za każdą słodką dziewczyną na Instagramie stoi taki facet jak ja. - mówi jeden z bohaterów filmu przybliżającego problem. - Nazywam się Jeff i jestem instagramowym mężem.

via GIPHY

... to donikąd nie prowadzi!

O tym, co kryje się poza kadrem instagramowych zdjęć pisałyśmy już wcześniej. Z tego wideo dowiadujemy się natomiast, że los mężczyzn nękanych przez kobiety uzależnione od Instagrama nie jest łatwy. - To zaczęło być problemem. Robimy zdjęcia już jakiś czas, ale donikąd nas to nie prowadzi. Stoimy w miejscu, bo próbujemy odpowiednio sfotografować nasze buty.

Ludzki selfie stick

- Ja jestem Trey. Też zostałem instagramowym mężem. A właściwie raczej ludzkim kijem do robienia selfie. W zeszłym roku dałem jej taki pod choinkę. Wkurzyła się. Myślała, że chcę się wykręcić z robienia zdjęć. Oczywiście, że chcę się wykręcić z robienia twoich p********** zdjęć! - Na swój bunt Trey ma coraz mniej sił. Odkąd stał się instagramowym mężem, zamiast jeść swoje posiłki, jedynie je fotografuje. Nathan, kolejny bohater filmu, przestał się sprzeciwiać. Wspomnienie o jego autonomii zdradza już tylko nerwowy tik.

via GIPHY

Kto za tym stoi?

Mężczyznom takim jak Jeff, Trey i Nathan można pomóc! Apelują o to twórcy wideo z THE MYSTERY HOUR . Grupa, co miesiąc występuje ze swoim Late Night Talk Show (jak twierdzą najlepszym, bo jedynym show w Springfield w stanie Missouri), na żywo w the Gillioz Theatre. Ich występy są emitowane na kanale telewizyjnym FOX-KRBK i publikowane w sieci.

Jak pomagać?

Wszystkich instagramowych mężów i osoby, które znają jednego z nich, kierują na stronę www.instagramhusband.com . Tu wśród porad znajdziemy m.in. informację na temat lekarstwa, które ponoć może pomóc. Link prowadzi do strony internetowej Jacka Daniel'sa. Prawdopodobnie marka była sponsorem tej nietypowej kampanii społecznej.

Zobacz wideo:

 

A co Instagramie myślą Polacy?

Zobacz wideo
Więcej o: