Znowu sweter przykleił mi się do lakieru! Czyli 15 problemów, które zrozumieją tylko kobiety i tylko one mogą się z nich śmiać [GALERIA]

Wieczorem umyłaś włosy, budzisz się rano i wyglądasz jak Chewbacca z "Gwiezdnych wojen"? A może znowu malowałaś paznokcie tuż przed wyjściem z domu i lakier rozmazał się na paznokciach, kiedy się ubierałaś? Oj, znamy te problemy, znamy. Razem z rysowniczką Cassandrą Calin możemy się też z nich pośmiać.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Nie raz i nie dwa zdarzyło nam się rozpłakać przed szafą pełną ubrań twierdząc, że nie mamy się w co ubrać. Pomyślcie tylko, ile razy marzyłyście o tym, aby mieć kręcone włosy, a kiedy w końcu zdecydowałyście się na delikatną trwałą (albo po prostu użycie lokówki), efekt, no cóż, pozostawiał wiele do życzenia.

"Te problemy"

Cassandra Calin nie tylko doskonale rozumie te "problemy", lecz także świetnie przedstawia je na przezabawnych ilustracjach. Kanadyjska rysowniczka rumuńskiego pochodzenia dopiero od niedawna chwali się swoimi projektami w sieci, a już ma coraz więcej fanów w mediach społecznościowych.

BRAK POŁĄCZENIA Z INTERNETEM- I co ja mam teraz zrobić z własnym życiem?

ZOBACZ ZDJĘCIA

Bo kobiety śmieją się z siebie!

Nic dziwnego, z dystansem i olbrzymim poczuciem humoru przedstawia małe codzienne nieszczęścia, które przytrafiają się dosłownie każdej kobiecie. Jak sama podkreśla: - Rysuje komiksy inspirowane moim życiem i doświadczeniami. Lubię się śmiać z siebie i swoich głupich nieszczęść, jak na przykład to, że urodziłam się z kręconymi włosami.

- Nie mam się w co ubrać!

Koniecznie zobaczcie je rysunki. Uśmiejesz się do łez!

ZOBACZ ZDJĘCIA

Zobacz wideo
Więcej o: