Kopciuszek chodziła w brudnych baletkach, Królewna Śnieżka w niemodnych trzewikach. A gdyby tak włożyły szpilki od Louboutina?

Bohaterki bajek z naszego dzieciństwa nosiły bajkowe suknie, o których każda z nas marzyła jako mała dziewczynka. Ich buty jednak pozostawiały wiele do życzenia. Chyba jedynie Cruella de Mon zawsze stukała obcasami. A gdyby tak disnejowskie księżniczki włożyły szpilki od Christiana Louboutina?

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Normand Lemay i Griselda Sastrawinata Lemay tworzą wyjątkową parę. W życiu prywatnym są zgranym małżeństwem, a w zawodowym zdolnym duetem animatorów. Wspólnie przygotowali ciekawy projekt, który przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom bajek i fashionistkom.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Rysownicy wzięli na warsztat stylizacje kochanych przez wszystkie dziewczynki bohaterek bajek Disneya. Wymienili w ich garderobie tylko jeden szczegół - buty. Inspirowali się istniejącymi już modelami szpilek czołowych projektantów. I tak Dzwoneczek nosi ekskluzywne szpilki od Christiana Louboutina, Roszpunka drepcze w bucikach od Jimmy'ego Choo, a Mulan wskoczyła w luksusowe buty od Manolo Blahnika.

Zobaczcie efekty tych metamorfoz. Warto! Same chętnie znalazłybyśmy w swojej szafie takie perełki.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Zobacz wideo
Więcej o: