Sąsiad też ma stół BJURSTA i łóżko MALM? Sprawdź, co jeszcze w 2015 roku Polacy najchętniej kupowali w IKEA

Chcieliśmy sprawdzić, jakie produkty w minionym roku najchętniej kupowali Polacy. Zapytaliśmy o to przedstawicieli marki. Według nich, największą popularnością cieszyły się rodziny produktów MALM, HEMNES, BJURSTA, BESTA i PAX.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Z danych, które otrzymaliśmy od IKEA, wynika, że w 2015 nie oszczędzaliśmy przede wszystkim na systemach do przechowywania. Chętnie inwestowaliśmy w systemy szaf PAX i mebli modułowych do salonu BESTA. Systemy te nie należą do tanich, najbardziej oszczędna wersja to koszt powyżej tysiąca złotych. Mimo to, w segmencie produktów  tego typu, IKEA nadal wygrywa z konkurencją pod względem niskich cen.

Sprawdź, czy masz to już u siebie

Pewne tendencje rysują się również względem wyposażenia poszczególnych pomieszczeń. I tak, jeśli w salonie masz stół z serii BJURSTA, istnieje duże prawdopodobieństwo, że taki sam zobaczysz u sąsiada. Podobnie jest z łóżkami z rodziny MALM, które w 2015 roku, kupowano równie chętnie.

W polskich mieszkaniach nadal króluje biel

Zgodnie z konsumenckimi preferencjami klientów IKEA w Polsce, najmodniejszym kolorem pozostaje biel. Meble w tym kolorze kupowaliśmy niezależnie od przeznaczenia i ich stylu. Biel podoba nam się na okleinie oraz w wersji bielonego drewna litego.

ZOBACZ, JAK DZIAŁA AUTOMATYCZNY MAGAZYN IKEA:

Więcej o: