Miłość do chipsów łączy z makijażową pasją. Efekt? Robi wrażenie!

Makijaż jak paczka chipsów? Tego jeszcze nie było. Okazuje się, że wszystko może być inspiracją. Nawet zestawienie kolorów z opakowaniu ulubionych chrupek. Szaleństwo?

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Tim O jest wizażystą. Mieszka i pracuje w Lakewood, w Kalifornii. Efekt swojej pracy pokazuje na instagramowym koncie: skelotim . Nie było by w tym nic wyjątkowego, gdyby nie to, skąd Tim czerpie inspiracje do swoich prac.

Jego pasją jest tworzenie make-upu odwzorowującego kolorystykę z paczek ulubionych chipsów.

 

Ogniste "Cheetos" czy klasyczne "Ruffles"?

Jest więc ognisty makijaż w stylu opakowania chrupek "Cheetos", klasyczne zestawienie błękitnych powiek i czerwonych ust w stylu "Ruffles", i propozycja dla lubiących się wyróżniać: zielony make'up z opakowania cebulowych chrupek "Funyuns".

 
 

Imponujący warsztat i miłość do przekąsek

Warto wspomnieć, że chipsowe inspiracje to zaledwie mała część prac Tima O, prezentowanych na jego profilu na Instagramie. Zdecydowana większość postów to zdjęcia i filmiki bardziej stonowanych makijaży. Choć jego perfekcyjny styl nie przypadnie do gustu każdemu, Timowi nie można odmówić umiejętności.

 

Po chipsach, czas na kolejną inspirację

Efekt każdorazowej metamorfozy Tim określa mianem "Fat Bitch look". Nawiązania do źródła inspiracji nie trzeba tłumaczyć. A skąd same chipsy? - Jestem grubasem i kocham jeść. - tłumaczył wizażysta serwisowi BuzzFeed. Teraz Tim ma ochotę inspirować się idealnym dodatkiem do przekąsek, czyli opakowaniami piwa.

ZOBACZ, JAK POWIĘKSZYĆ USTA MAKIJAŻEM:

Zobacz wideo
Więcej o: