To zdjęcie ciężarnej kobiety obiegło cały świat. Nie zgadniecie, ile jest na nim osób!

Sesje zdjęciowe kobiet w zaawansowanej ciąży są coraz popularniejsze. Dlaczego więc Kimberly Tucci stała się gwiazdą Internetu?

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Australijka Kimberly Tucci jest już matką dwójki dzieci. Wraz z mężem marzyła o powiększeniu rodziny o jeszcze jednego potomka. Ma córki, więc idealnym dopełnieniem rodziny byłby chłopiec. Małżonkowie w najśmielszych scenariuszach nie spodziewali się jednak tego, co zobaczyli na zdjęciu USG.

Szansa 1:55000000

Po wizycie u ginekologa okazało się, że Kimberly spodziewa się pięcioraczków! Niebawem urodzi cztery córeczki i synka. Szansa na naturalne poczęcie mnogiej ciąży jest rzadka. W przypadku pięcioraczków wynosi zaledwie 1:55000000!

Trudne chwile

Świat dowiedział się o Kimberly dzięki Erin Elizabeth , fotografce, która wykonała przepiekną przepiękną sesję zdjęciową przyszłej mamy nad morzem, w 24. tygodniu ciąży.

Kim prowadzi na Facebooku profil poświęcony swojej ciąży i dzieciom. Szczegółowo opisuje swoje przeżycia i stąd dowiadujemy się, że na początku ciąży lekarze nie dawali szans na przeżycie wszystkim dzieciom. W jednym z wpisów możemy przeczytać:

- Po moim pierwszym USG powiedziano mi, że powinnam wybrać dwoje dzieci, aby zapewnić im najlepszą szansę na przeżycie. Oglądałam filmiki na YouTube'ie, aby dowiedzieć się, jak wygląda procedura. Płakałam. Nie mogłam tego zrobić. Czy byłam samolubna, nie dając dwójce 100 proc. szans na przeżycie? Wiem tylko, że je kocham, a wraz z każdym uderzeniem serca nasza więź się umacnia.

Na szczęście, ciąża przebiegła bez zarzutów. Kimberly nie poddała się, donosiła ciążę i lada dzień urodzi zdrowe i silne pięcioraczki.

Zobacz wideo
Więcej o: