Neurochirurgia miała Dereka, weterynaria ma Evana! Od samego przebywania z doktorem zwierzaki powinny czuć się lepiej [ZDJĘCIA]

Evan Antin jest weterynarzem. Dużo podróżuje, jednak na co dzień pracuje w Kalifornii, gdzie nie może opędzić się od pacjentów. Do jego gabinetu zwierzęta przyprowadzają głównie panie. Dlaczego w ogóle nas to nie dziwi?

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Kiedy Derek Shepherd zginął na skutek obrażeń odniesionych w wypadku samochodowym, fanki serialu "Chirurdzy" nosiły żałobę. Wiele z nich przestało śledzić losy lekarzy ze szpitala w Seattle, poświęcając zaoszczędzony czas na... oglądanie zdjęć przystojnego doktora weterynarii Evana Antina !

ZOBACZ ZDJĘCIA

Profil na Instagramie i Facebooku niesamowicie przystojnego pana doktora cieszy się olbrzymią popularnością. Magazyn "People" ochrzcił go nawet mianem najseksowniejszego zaklinacza zwierząt!

Evan Antin wiele lat spędził podróżując po całym świecie. Leczył zwierzęta na 6 kontynentach. Teraz zajmuje się głównie małym zwierzętami, jednak to wcale nie odejmuje mu seksapilu. Koniecznie zobaczcie zdjęcia ponętnego pana doktora.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Zobacz wideo
Więcej o: