Od klientki do modelki: Te dziewczyny wystąpiły w bieliźnie w kampanii swojej ulubionej marki. Bez retuszu

Szwedzka marka Lindex zaprosiła 6 wyjątkowych kobiet do udziału w reklamie bielizny. Naturalnych, uśmiechniętych, o różnych sylwetkach i w różnym wieku.

Lindex, szwedzka marka z siecią dystrybucji w całej Europie, ogłasza "Bra-volution", czyli stanikową rewolucję. Chodzi o idealne dopasowanie, niezależnie od typu sylwetki, rozmiaru czy wieku kobiety. Dlatego nową kolekcję bielizny reklamują wierne klientki. W tym gronie nie znalazła się niestety żadna Polka, mimo że marka ma już pięć salonów w naszym kraju (głównie na Śląsku). Do udziału w sesji zaproszono m. in. Carolinę, czarnoskórą studentkę ze Szwecji o apetycznych krągłościach, ciężarną Millę z Finlandii czy szczuplutką architekt Ligę z Łotwy. Wszystkie doskonale czuły się na planie:

O wyjątkowości kampanii Lindex nie świadczy tylko dobór bohaterek. Fotografie nie zostały poddane mocnej obróbce graficznej, co odróżnia je od typowych reklam bielizny. Na zdjęciach reklamowych rzadko mamy okazję oglądać szeroki uśmiech w towarzystwie kurzych łapek czy skórę dekoltu o nierównym kolorycie. Za to kampanie stawiające na naturalność spotykają się ze świetnym odbiorem ze strony klientek, jak ostatnie reklamy bielizny &Other Stories . Ta marka również pochodzi ze Szwecji, należy bowiem do grupy H&M. Już wiemy, skąd Lindex wziął ten doskonały pomysł?

Kampania Lindex z udziałem klientek - ZDJĘCIA

Więcej o: