"Szukam wyłącznie ambitnych osób!" - przystojniak bez koszulki na tropie współlokatorów [KOMENTARZE]

Można szukać współlokatorów klasycznie - nęcąc zdjęciami wnętrz oraz opisami, a można jak pewien młodzieniec pokazać siebie oraz swoją muskulaturę. Różnica w skuteczności obydwu sposobów pozostaje niewiadomą, siła rażenia przekazu z pewnością się różni.

Łukasz Karpiński pochodzi z Ełku, ale mieszka, ćwiczy mięśnie i pracuje jako model w Warszawie. Właśnie jest w trakcie poszukiwań lokum w wysokim standardzie, najchętniej w Śródmieściu, na Ochocie lub Mokotowie. Dla urodzonego w 1995 roku młodzieńca ważny jest dobry dostęp do metra i centrum miasta oraz możliwość wynajmu mieszkania na dłużej.

Jednak nie tylko ładne mieszkanie w dobrej lokalizacji będzie mile widziane. Karpiński, pseudonim "Smirlov", szuka także współlokatorów - dwóch-trzech kreatywnych osób, które zechcą z nim zamieszkać. Jak podkreśla w ogłoszeniu mężczyzna, szuka osób "wyłącznie ambitnych".  Na wszelki wypadek zamieścił ogłoszenie także po angielsku - widać, że jest otwarty także na ambitne osoby urodzone poza Polską.

Na zachętę do postu zamieszczonego na grupie facebookowej "Warszawa pokoje, mieszkania wynajem" dorzucił trzy swoje zdjęcia - jedno w koszulce i obcisłych spodenkach, dwa bez koszulki za to z wyrzeźbioną klatką piersiową. Dodał także, że "trenuje, pracuje, nie pali, rzadko pije, rozwija biznes". Jak się słusznie domyślacie, internauci nie przepuścili tej okazji i podzielili się przemyśleniami dotyczącymi postu oraz Łukasza.

Jako pierwszy pada komentarz:

- A to ogłoszenie matrymonialne, że tyle zdjęć?

Łukasz szybko odpowiada pytaniem na pytanie:

- A czy to jest strona na ogłoszenia matrymonialne?

Kolejna osoba dziwi się, że współlokatorzy muszą być ambitni: - Co komu do czyichś ambicji? Macie dzielić wspólne mieszkania a nie życie.

Część pań i panów deklaruje, że przygarnie Łukasza pod swoje skrzydła ("wezmę cię pod swój dach", "Byłbym baaaardzo szczęśliwy mogąc mieszkać z tak estetycznym samcem. Zapewniam, że jestem ambitny" oraz nasz ulubiony komentarz: "Ej, a mógłbyś wrzucić jeszcze zdjęcie pleców, bo się waham?").

Łukasz KarpińskiŁukasz Karpiński Fot. Facebook.com/LukaszKarpinski Fot. Facebook.com/LukaszKarpinski

Przeważająca większość zabierających głos panów jest szczerze zniesmaczona wyglądem Smirlova: "może przypakował, ale wygląda na cipkę", "pokaż jeszcze, jakie masz umięśnione jaja", "nogi jeszcze musi zrobić", "widać, że nóżki ma jak parówki".

Ogólnie kwestia muskulatury staje się w dyskusji kluczowa. Mięśnie i to, żeby chłopaka nie obrażać: "On nie ma tylu lat żeby wypracować taką rzeźbę bez koksu. To tak jak zrobić sobie cycki sylikonowe w wieku 8 lat i mówić, że jest się dojrzałą kobietą".

"Przestańcie się wyżywać na chłopaku", bierze w obronę Łukasza internautka, a wtóruje jej inna, pisząc: "Facet pewnie dużo pracował by osiągnąć takie efekty. Więc po co się od razu obrażać czy coś".

Łukasz chyba jednak obrony nie potrzebuje, a na przyjście popularności jest gotowy od dawna, co najlepiej widać w teledysku "Wyluzowana" duetu Sexi Boys, w którym śpiewa i tańczy.

 

Poprosiliśmy Łukasza o komentarz do... komentarzy spod jego ogłoszenia. Ciekawi byliśmy, dlaczego zamieścił zdjęcia bez koszulki? - Moim celem było znalezienie najbardziej odpowiadających mi osób pod wspólny dach. Wrzucając zdjęcia kierowałem się chęcią pokazania mojej pasji do sportu i zdrowego trybu życia. Nie był to cel matrymonialny - tłumaczy.

Co miał na myśli pisząc "ambitne osoby"? - Ambitna osoba to nie tylko synek bogatego tatusia, ale także taka, która działa na własną rękę, ma swój sposób na życie, uczy się od innych, jest pokorna i potrafi odnaleźć się w społeczeństwie.

Jego ogłoszenie spotkało się dużym odzewem, swój cel więc osiągnął. Jak przyjął komentarze? - Musimy nauczyć się szacunku do drugiej osoby. Negatywne komentarze to standard w polskiej sieci. Taka dyskryminacja była już nie raz przyczyną samobójstw osaczanych ludzi, dlatego hejt powinien być jednym z z argumentów stojących za zmianą prawa - kwituje, a my nie możemy się z nim w tej kwestii nie zgodzić.

Czy Łukasz to dobry kandydat na współlokatora?
Więcej o: