To prawdopodobnie najseksowniejszy nauczyciel matematyki, jakiego zobaczycie [ZDJĘCIA]

Ma 28 lat i dwie pasje: inżynierię mechaniczną oraz dbanie o sylwetkę. W obydwu ma osiągnięcia, a pasja numer jeden niebawem zaowocuje doktoratem. Pietro Boselli chodzi po wybiegach, pozuje do zdjęć, ale także wykłada matematykę. Ku radości studentów i chwale londyńskiego uniwersytetu.

Pietro Boselli ma 28 lat i pochodzi z Negrar we Włoszech. W 2007 roku przyjechał do Londynu studiować inżynierię mechaniczną na University College London. Po roku za doskonałe wyniki w nauce otrzymał stypendium. W toku studiów otrzymał kilka wyróżnień, a jego opracowanie naukowe na temat optymalizacji turbiny samolotowej trafiło na międzynarodową wystawę naukową w Vancouver.

 

Dwa lata temu Boselli otworzył przewód doktorski. Powierzono mu także prowadzenie wykładów z termodynamiki przed setką studentów. I to właśnie jeden z uczniów, robiąc z ukrycia zdjęcie telefonem, zamieścił post na swoim profilu z dopiskiem "najseksowniejszy nauczyciel matematyki". Post się rozszedł po mediach społecznościowych, a o przystojnego mężczyznę upomniał się świat mody.

 

Na szczęście Boselli nie jest modelem-nowicjuszem. Jako małe dziecko pojawił się w kampanii Armani Junior. Był także fizycznie przygotowany na to, by z miejsca - porwany spod tablicy - mógł pozować topless na plaży.

 

Bo oprócz mądrej głowy Boselli ma także wspaniałe ciało. Treningi i rzeźbienie muskulatury to druga pasja inżyniera. Dwa razy dziennie ćwiczy, a przez cały czas przestrzega zdrowej diety.

 

- Na początku wstydziłem się przed kolegami z uniwersytetu, że po godzinach jestem modelem. Teraz wszystko się wydało i przestałem się krygować. To, że jednego dnia mam wykłady, a następnego chodzę po wybiegu, bardzo mi odpowiada - tłumaczy.

To, co Pietro zarobi w modelingu, ma zamiar odłożyć na założenie własnej firmy inżynieryjnej. Piękny umysł w pięknym ciele - idealne połączenie.

Jak wam się podoba przyszły inżynier?
Więcej o: