Trzydziestolatka zmieniła rozmiar z 42 na 34 bez postawienia stopy na siłowni. Jak to osiągnęła?

Idzie wiosna i wiele pragnie zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów. Historia tej kobiety na pewno zainspiruje was do zmian.

Nie stać cię na siłownię? Ta kobieta pokazuje, że pieniądze nie są żadną wymówką w walce z nadwagą. Victoria Szomolanyi zgubiła prawie 20 kilogramów i to bez chodzenia na siłownię.

W wieku 20 lat Brytyjka przeżyła prawdziwą tragedię, ponieważ jej synowe zmarli niecały dzień po porodzie. Kobieta załamała się, a jej jedyną ucieczką od smutku okazało się jedzenie. Po jakimś czasie nie mogła już wcisnąć się w swoje stare ubrania i zmieniła rozmiar na 42.

Po ponad dziesięciu latach od śmierci swoich dzieci, Victoria postanowiła zmienić swoje życie i wziąć się za siebie. Nie było jej stać na karnet na siłownię, dlatego zaczęła trenować w swojej sypialni. Zapisała się na półmaraton i żeby się do niego przygotować, zaczęła intensywnie ćwiczyć, korzystając z filmów publikowanych w serwisie You Tube.

Victoria schudła prawie 20 kilogramów i zamieniła rozmiar 42 na 34. Poza spalającymi tłuszcz ćwiczeniami do swojego życia wprowadziła także zdrową dietę. Obecnie wciąż dokładnie pilnuje swoich planów treningowych i ćwiczy od dwudziestu minut do dwóch godzin, cztery razy w tygodniu. Na dodatek ma zamiar pomagać innym i szkoli się, by zostać trenerem personalnym.

QUIZ: Zostajesz przeniesiony do lat 90. XX w. Poradzisz sobie?

Zamknij oczy. Stało się - jesteś w latach 90. XX w. Zaczynamy! Umówiłeś się z kolegą pod trzepakiem, a jego nie ma i nie ma. Co robisz? Sprawdź! Rozwiąż QUIZ

Więcej o: