Punkt kulminacyjny wesela? Panna młoda goli sobie głowę. Wzruszający gest solidarności

To miało być zwyczajne wesele, ale na drodze do szczęścia zakochanych z Liverpoolu stanęła śmiertelna choroba.

Gdy Craig Lyons zakochał się w Joan, byli jeszcze dziećmi. Ona podobno nie zdawała sobie z tego sprawy przez przeszło 30 lat, aż mężczyzna postanowił o nią zawalczyć i wyznać jej miłość.

Historia Craiga i Joan świetnie nadawałaby się na scenariusz komedii romantycznej, gdyby nie nieprzewidziane komplikacje ich prostej miłosnej historii. Gdy zakochani planowali ślub, u mężczyzny zdiagnozowano raka trzustki, jedną z najbardziej agresywnych form nowotworu.

W tej sytuacji państwo Lyons postanowili przesunąć datę ślubu, a Joan zaproponowała nietypowy gest solidarności. W kulminacyjnym momencie wesela, głowa panny młodej została ogolona przez bliskich.

To był oczywiście pierwszy raz, gdy zobaczyłem Joan bez włosów. Wyglądała pięknie, absolutnie zachwycająco. To kobieta moich marzeń - skomentował wzruszony pan młody.

ZOBACZ WSZYSTKIE ZDJĘCIA

Włosy panny młodej zostały przekazane organizacji Little Princess Trust, która pozyskuje peruki dla najmłodszych pacjentów onkologicznych. Państwu Lyons życzymy dużo siły w nadchodzących miesiącach. Joan już udowodniła, że jej miłość jest odporna na największe próby.

Więcej o: