Za mundurem panny sznurem... Przystojny wiking-marynarz podbija serca internautek [ZDJĘCIA]

Norweski oficer marynarki jest nową gwiazdą Instagrama. Powodem nagłego zainteresowania jego osobą nie są bynajmniej osiągnięcia zawodowe. Trzydziestoletni Lasse Matberg do złudzenia przypomina wikinga! Długie, rozwiane blond włosy, mięśnie ze stali... A na dodatek jest marynarzem. Trudno się więc dziwić, że skradł serca aż 160 tys. kobiet!

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

ZOBACZ ZDJĘCIA

Współczesny wiking

Lasse Matberg przeżył zapewne niemałe zdziwienie, kiedy w ciągu zaledwie kilku dni jego profil na Instagramie zaczęło obserwować prawie 160 tysięcy osób. Wcześniej miał zaledwie 500 fanów. Wszystko za sprawą jednego, uroczego zdjęcia, które opublikował kilka tygodni temu.

 

Zdjęcie marynarza wyglądającego jak Thor, bohater popularnych filmów fantasy, obiegło internet. Słodki piesek tylko dodał mu uroku. Współczesny wiking ma 196 cm wzrostu i uwielbia ćwiczyć. Chętnie też robi sobie zdjęcia w obcisłych koszulkach. Albo bez.

 

Wyjdziesz za mnie?

Rozwiane włosy, wyrzeźbiona klatka piersiowa w połączeniu z niewinnym spojrzeniem sprawiają, że Lasse dostaje mnóstwo propozycji małżeństwa: - Kobiety pytają, czy zechcę je poślubić. Dostaj wiadomości, w których wyznają mi, że chciałyby być ze mną w ciąży - zdradził w rozmowie z dailymail.co.uk . Dlaczego nas to nie dziwi?

ZOBACZ ZDJĘCIA

Zobacz wideo
Więcej o: