Co za ślub! Ta para wpadła na pomysł, którego nie zapomni żaden z gości [ZDJĘCIA]

Zamiast skorzystać z pomocy wedding plannera, postanowili zainspirować się twórczością...

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Pierwsze śluby i wesela już za nami. Sezon jednak dopiero się rozpoczyna. Z tej okazji chcielibyśmy zainspirować Was historią pewnej brytyjskiej pary. Z miłości do serii książek o Harrym Potterze, postanowili zaplanować całą ceremonię tak, że nie powstydziłaby się jej twórczyni postaci młodego czarodzieja. Przygotowania trwały cały rok. Przemyślano najdrobniejszy detal.

Każdy ze 130 zaproszonych gości dostał magiczną różdżkę, a druhny trzymały w dłoniach papierowe wiązanki zrobione z dwudziestu pociętych książek. Całe wydarzenie odbyło się w zamku, który do złudzenia przypominał Hogwart.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Listy gończe, zmutowane pająki, magiczne fasolki, latający Trabant i Diadem Raweny Ravenclaw, to tylko niektóre z motywów, które zdobiły weselne stoły. Pomysłom nowożeńców nie było końca. Ona do sukienki dobrała odpowiednią biżuterię i buty. Nawet bielizna i jego skarpetki były z motywami serii o młodym czarodzieju!

 

Ostateczne i nieodwracalne "biorę sobie Ciebie za męża/żonę" państwo młodzi przypieczętowali wsunięciem na palce obrączek stylizowanych na pierścień Księcia Półkrwi, z wygrawerowanym napisem "Zawsze". Był to hołd dla postaci Severusa Snape'a.

Koniecznie zobaczcie zdjęcia z tego magicznego wydarzenia i scenę z filmu!

ZOBACZ ZDJĘCIA

Zobacz wideo
Więcej o: