Przekazał na aukcję suknię zmarłej żony. "To było 56 szczęśliwych lat". Jest piękna!

Brytyjski sklep, zajmujący się zbieraniem pieniędzy na walkę z rakiem, dostał anonimową paczkę. Nikt nie spodziewał się, co będzie w środku!

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Po otwarciu paczki okazało się, że tajemniczy darczyńca przekazał na cele charytatywne suknię ślubną swojej zmarłej małżonki. Do koronkowej kreacji został przypięty krótki list: "Życzę kobiecie, która otrzyma tę suknię dobrego życia ze swoim ukochanym. Ja przeżyłem 56 lat, szczęśliwych lat. Byłem szczęściarzem, poślubiając taką kobietę, jak moja".

Fundacja chciała dowiedzieć się, kim jest nieznany fundator. Okazał się nim 85-letni mężczyzna, który poprosił aby pozostać anonimowym. Jak sam stwierdził, ciężko mu było rozstać się z sukienką, ale jest szczęśliwy, że w ten sposób może przedłużyć pamięć nieżyjącej już żony.

AukcjaAukcja fot. ebay.com fot. ebay.com

Historia zaczęła żyć w Internecie. Organizacja charytatywna wystawiła suknię do sprzedaży, wraz ze wzruszającą wiadomością od mężczyzny. Licytacja zakończyła się sukcesem. Sukienka została sprzedana za 2910 funtów. Mamy nadzieję, że życzenia się spełnią!

ZOBACZ ZDJĘCIA

Zobacz wideo
Więcej o: