To zdjęcie dziewczyny stało się superhitem. Ale z zupełnie innego powodu niż myślisz

O serwisie społecznościowym Reddit mówi się często w aspekcie tzw. "hejtu" albo nieżyczliwych komentarzy jego użytkowników. Tymczasem historia zdjęcia tej dziewczyny udowadnia, że jest to również źródło wzruszających i podnoszących na duchu wydarzeń.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Z pozoru zwykła dziewczyna kilka lat temu wrzuciła swoje zdjęcie na stronę Reddit.com wraz z podpisem: "Wiem, że to selfie nie jest ok, ale ostatecznie czuje się na tyle pewnie, aby założyć bikini bez ukrywania mojej blizny." To, jaką otrzymała wtedy reakcję od innych użytkowników, na pewno przerosło jej oczekiwania. Mimo upływu lat, historia dziewczyny jest wciąż aktualna, a użytkownicy nadal dzielą się jej zdjęciem.

Użytkowniczka posługująca się nickiem NotWhatYouPlanted, zapytana o powód swojej blizny, odpowiedziała, że jest to rezultat czterech operacji na otwartym sercu. Nie jest to jedyna blizna, jaką posiada, natomiast na zdjęciu widać tylko tę. Nie macie wrażenia, że jest totalnie niewidoczna? Nasza redakcja w pierwszej kolejności zachwyciła się przepięknym uśmiechem dziewczyny, który zupełnie odwraca uwagę.

Dziewczyna z bliznąDziewczyna z blizną fot. NotWhatYouPlanted/imgur.com

fot. NotWhatYouPlanted/imgur.com

Takie samo zdanie wyrazili w komentarzach pod zdjęciem inni użytkownicy Reddita: "Blizna? Wszystko, co widzę, to uśmiech", czy "lubię blizny, one pokazują, jaką jesteś "fajterką". Ktoś inny natomiast dał jej radę: "Przeżyłaś to, noś ją z dumą!"

TO TEŻ może cię zainteresować: Przekazał na aukcję suknię zmarłej żony. "To było 56 szczęśliwych lat". Jest piękna!

Dobrze, ze zdarzają się historie, które pokazują, jak internauci wzajemnie mogą przekazać sobie pokłady pozytywnej energii. W tym przypadku przypomnieli dziewczynie, jak ważną walkę stoczyła. Blizna jest tylko symbolem jej siły i zwycięstwa.

Zobacz wideo

Zapisz

Czy w pierwszej chwili dostrzegliście bliznę tej dziewczyny?
Więcej o: