To jak wygląda ten młody ojciec, to nic w porównaniu z tym jak odmienia kobiety [ZDJĘCIA]

Ta mała dziewczynka musi być dumna ze swojego taty, który na co dzień zajmuje się profesjonalną stylizacją włosów i makijażu, odmieniając kobiety nie do poznania. Ten facet to prawdziwy magik. Jego bajkowe stylizacje zawstydziłyby samą dobrą wróżkę.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

"Magik" o którym mowa, nazywa się Anthony Cuts. Jest utalentowanym wizażystą i stylistą fryzur. Anthony prezentuje efekty swojej pracy na Instagramie gdzie obserwuje go prawie milion fanów. Publikuje tam krótkie, 30-sekundowe filmiki, w których jego klientki przechodzą spektakularne wręcz metamorfozy.

 

Komentarze jego wielbicieli mówią same za siebie: "Mężczyzna, który potrafi zrobić coś takiego? Chce go!", "Gdzie go mogę znaleźć?", "Jesteś moim bogiem", "Zmienił ją w bóstwo!".

Jak on to robi? Anthony zaczyna najpierw od stylizacji fryzury. Przycina, układa, suszy i doczepia włosy. Potem przechodzi do makijażu. Zaczyna od podkładu, maluje oczy, podkreśla usta, doczepia rzęsy.

To też może was zainteresować: Tu 40-latki wyglądają na 20 lat mniej, a tylko 3 proc. jest otyła. Poznaj 7 sekretów ich diety

Każda klientka jest dla Anthonego wyjątkowa i zasługująca na szczególne traktowanie. Jak sam przyznaje wszystkie kobiety, bez wyjątku, które do niego przychodzą są piękne a on to tylko podkreśla. Sprawdźcie jak odmienił te kobiety.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Chciałybyście mieć takiego czarodzieja?

Zobacz wideo
Czy podobają cie się te metamorfozy?
Więcej o: