Dokonała niemożliwego - zrzuciła kilkadziesiąt kilogramów. Ale jej ciało się zbuntowało [ZDJĘCIA]

Ta 27-latka dokonała niemalże cudu - w ciągu kilku lat schudła 60 kg. Niestety, duży spadek wagi spowodował zmiany na ciele, które zamieniły jej życie w koszmar.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Treningi kilka razy w tygodniu, wymagająca dieta i niesamowita wytrwałość.

 

Ta dziewczyna dzięki silnej woli i ciężkiej pracy dokonała niesamowitej rzeczy: z osoby chorobliwie otyłej stała się smukła. Łącznie zrzuciła 60 kg. Imponująca liczba.

 

Jednak cena jaką za to zapłaciła była ogromna. Choć zrzucenie wagi zajęło jej kilka lat, skóra nie podołała tempu i zamieniła się w bezwładnie wiszące fałdy.

 

Nadmiar skóry stał się koszmarem. Intergalactic.lemons opisywała na swoim profilu na Instagramie: - Chlupiący dźwięk mojej obwisłej skóry towarzyszy mi, kiedy ćwiczę, a nawet kiedy przekręcam się na łóżku. Ten dźwięk wprawia mnie w zażenowanie.

 

To, czego doświadczała zarówno jako osoba otyła, jak również gdy schudła, określa jako "straszliwy psychiczny ból". Ale nie dała za wygraną.

To też może cię zainteresować: "Wyżywałam się na bliskich, samopoczucie sięgało dna". Śliczna trenerka szczerze o cenie idealnej sylwetki

 

Poddała się kilku operacjom plastycznym, dzięki którym usunęła nadmiar wiszącej skóry: - Usunięcie nadmiaru obwisłej skóry, która ważyła 3 kg była najlepszą rzeczą, jaką zrobiłam.

Wszystko to w szczery i poruszający sposób zilustrowała i opisała na Instagramie .

Zobacz wideo
Czy jesteś zadowolona ze swojego ciała?
Więcej o: