Młode matki z wózkami przejęły park w Mińsku Mazowieckim. I obaliły powszechny mit [WIDEO]

Odwieźć dzieci do szkoły, wstawić pranie, ugotować, a przy tym wszystkim płaczący maluch w wózku. Jak znaleźć chwilę na powrót do sylwetki sprzed porodu? Prężne mamy z małego miasteczka w Polsce udowodniły, że można!

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Panuje stereotyp, że gdy zostajesz mamą, kończy się twoje życie towarzyskie. Nie wspominając o tym, że dawna figura staje się odległą przeszłością. Czy to prawda? W naszej redakcji panuje przekonanie, że im masz mniej czasu tym faktycznie jest go więcej. Wszystko jest kwestią organizacji i chęci.

TO TEŻ może cię zaciekawić: Kreatywność ateisty, czyli świeckie chrzciny. Jak wygląda taka uroczystość?

Udowadniają to mamy z... Mińska Mazowieckiego! Bo kto powiedział, że dziecięcy wózek nie może posłużyć jako narzędzie do treningu?

Jeden z tamtejszych klubów fitness zorganizował dedykowane zajęcia dla matek z dziećmi. Łączą one pożyteczne z przyjemnym: towarzyskie spotkanie z innymi mamami, długi spacer na świeżym powietrzu w parku i lubiane przez nas ploteczki. A to wszystko podczas ćwiczeń, które umożliwiają powrót do dawnego wyglądu. Jest to o tyle ciekawe rozwiązanie, że mamy ciągle naszą pociechę na oku, a ona nas.

Gorąco kibicujemy i zachęcamy was do tego typu aktywności. Czy w waszych miastach też odbywają się tego typu zajęcia?

Zobacz wideo
Czy w waszym mieście organizowane są tego typu ćwiczenia?
Więcej o: