Ma 74 lata i wygląda bosko, nie choruje i ma o 20 lat młodszego faceta. Zdradza swój sekret

"Wszyscy mnie pytają, czy przechodziłam operację plastyczną lub wstrzykiwałam botoks. Nie, wciąż mam zmarszczki mimiczne, nic nie poprawiałam".

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Spójrzcie na Mimi Kirk. Spójrzcie jeszcze raz. Choć trudno w to uwierzyć, ta kobieta ma 74 lata. Świat usłyszał o niej, gdy otrzymała tytuł Najseksowniejszej Wegetarianki po 50. roku życia, przyznawany przez organizację PETA. Bo według Mimi sekret jej młodego wyglądu tkwi właśnie w odpowiedniej diecie.

Nie je nic, co pochodzi od zwierząt

Kirk w wywiadzie dla telewizji FOX precyzuje, że dokładnie jest weganką. Poza mięsem nie je również pozostałych produktów o pochodzeniu zwierzęcym. Żywi się produktami organicznymi, pochodzącymi bezpośrednio od farmerów. Je dużo białka.

Kirk przyznaje, że to dość kosztowna dieta. Na szczęście, nie ponosi żadnych kosztów związanych z leczeniem - jest w świetnej formie.

 

Nie ćwiczy za wiele, bo nie przepada za sportem, natomiast dużo spaceruje. Jak sama powiedziała, czuje się fizycznie i duchowo jak 20-letnia dziewczyna. Nie skarży się na żaden ból, jak większość osób w jej wieku. Od prawie 10 lat jest w związku z mężczyzną o 20 lat od niej młodszym. Jest bardzo z nim szczęśliwa i nie czuje różnicy wieku.

TO TEŻ może cię zaciekawić: Bezrobotni po pięćdziesiątce. Jak sobie radzą? "To egzystencja i marazm"

ZOBACZ ZDJĘCIA

Zobacz wideo
Czy uważasz, że młody wygląd Mimi Kirk to wpływ jej wegańskiej diety?
Więcej o: