Ta Rosjanka zapuszczała włosy przez kilkanaście lat. I nie zamierza przestać! A efekt? [WIDEO]

Trzynaście lat - tyle czasu Dasznika Gubanova zapuszczała włosy. Teraz sięgają już prawie do kostek. Dziewczyna nie zamierza na tym poprzestać. Chce, aby jej włosy pomogły innym.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Kiedy ostatni raz byłaś u fryzjera? Tydzień temu? Miesiąc? Rok? To bez znaczenia. Na pewno jej nie przebijesz. Rosjanka, Dasznika Gubanova, nie odwiedziła salonu fryzjerskiego od 13 lat! Od 2004 roku zapuszczała włosy, które teraz sięgają już niemal do samej ziemi.

 

Gubanova , nazywana rosyjską Roszpunką (niem. Rapunzel, imię głównej bohaterki baśni braci Grimm), bez dwóch zdań zasłużyła na ten przydomek. Dzięki swoim niespotykanie długim włosom stała się sensacją mediów społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 135 tysięcy osób, a ich liczba wciąż rośnie.

To może być ciekawe: Tu 40-latki wyglądają na 20 lat mniej, a tylko 3 proc. jest otyła. Poznaj 7 sekretów ich diety

 

To właśnie w tym serwisie Dasznik a oznajmiła, że nie zamierza ścinać włosów, dopóki nie będą sięgały jej do stóp. Gdy osiągnie swój cel, zamierza ściąć włosy i przekazać je na szczytny cel. Na ten pomysł wpadli jej fani.

Jak sama napisała: "Ten post jest dla wszystkich tych, którzy pisali o przekazaniu włosów do produkcji peruk. Gdy minie 14 lat zetnę włosy i ofiaruję je na peruki".

 

W komentarzach na Instagramie pojawia się mnóstwo pytań. Fani Rosjanki, chcą wiedzieć, jak na co dzień radzi sobie ona z pielęgnowaniem tak długich włosów. My też jesteśmy pod wrażeniem!

Zobacz wideo
Jak często chodzisz do fryzjera?
Więcej o: