Taki mąż to prawdziwy skarb. Żona spaliła szarlotkę, a on zareagował wspaniale [WIDEO]

Często zastanawiamy się, jaki jest sekret udanego związku. Chcielibyśmy mieć gotowe rozwiązanie, magiczny przepis. A ten mężczyzna kieruje się prostą zasadą, o której notorycznie zapominamy.

To wideo wyświetlono ponad 8 milionów razy, polubiło je prawie 150 tysięcy ludzi, a ponad 135 tysięcy podzieliło się nim ze swoimi znajomymi.

Filmik opowiada krótką historię. "Moja mama zawsze pysznie gotowała, ale któregoś dnia podała tacie spalone ciasto. Nawet nie lekko spalone, ale wielki czarny kawałek zwęglonego ciasta. Czekałem, co powie tata..." - tak się zaczyna opowiadanie.

Dalej okazuje się, że tata... nawet nie mrugnął okiem. Zjadł ciasto jakby nigdy nic i zapytał: "Jak minął wam dzień?". Gdy mama przeprosiła go za zepsutą kolację, odpowiedział: "Kochanie, bardzo smakowało mi twoje ciasto".

Poruszająca historia: 7 latek oddał włosy dzieciom po chemioterapii. A miesiąc później... Trudno w to uwierzyć

Zapytany przez dziecko, dlaczego tak odpowiedział, tata daje być może najważniejszą lekcje w życiu: "Mama miała ciężki dzień. Ciasto przecież mi nie zaszkodzi, a krytyka mogłaby sprawić mamie przykrość. Wszyscy popełniamy błędy. Nie powinniśmy się na nich skupiać tylko wspierać tych, których kochamy". Tak brzmi sekret udanego związku.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Każdy z nas miewa gorsze dni. Stres, dużo pracy, chore dziecko, kredyt na głowie albo najzwyczajniej w świecie mamy kiepski dzień. W tym czasie wsparcie bliskiej osoby jest na wagę złota. To właśnie tutaj tkwi sekret - w zrozumieniu i skupieniu się na wspieraniu tych, których kochamy, a nie na wytykaniu im ich błędów. Nikt nie jest perfekcyjny.

A czy wy macie w domu swojego superbohatera?

Zobacz wideo
W jaki sposób najczęsciej spędzasz czas ze swoim partnerem/ką?
Więcej o: