Jej nowo narodzona córeczka dostała prezent od znanego producenta samochodów. Dlaczego?

Poród w samochodzie? To nie zdarza się codziennie. To jednak niejedyny powód, dla którego historia Beth poruszyła internautów. Kobieta nie tylko urodziła zdrową i śliczną dziewczynkę na tylnym siedzeniu hondy, lecz także dostała niezwykły prezent od producenta samochodów. Dlaczego?

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Amerykanka, 30-letnia Beth Newell, zaczęła rodzić w samochodzie. W drodze do szpitala odeszły jej wody. Jej mąż natychmiast zatrzymał się na poboczu. Po chwili Beth zobaczyła główkę swojej córeczki.

Poród w samochodziePoród w samochodzie Fot. screen.twitter.com/bethnew Fot. screen twitter.com/bethnew

Po tym niespodziewanym porodzie na tylnym siedzeniu hondy, auto nie nadawało się oczywiście do użytku. Beth wpadła na śmiały pomysł. Na Twitterze zapytała znanego producenta, czy mogłaby otrzymać samochód zastępczy.

To też może cię zainteresować: Śniadanie dla dziecka - 20 pomysłów na smaczny początek dnia

Rodzina w komplecieRodzina w komplecie Fot. screen.twitter.com/bethnew Fot. screen twitter.com/bethnew

Na odpowiedź nie musiała długo czekać. Marka złożyła jej oficjalne gratulacje z okazji narodzin dziecka. Zaproponowała też pomoc w uprzątnięciu samochodu oraz wymianę siedzeń na nowe.

Narodziny dziewczynki i wpis na Twitterze jej mamy stały się hitem w mediach społecznościowych. Trudno się dziwić, obie panie są w czepku urodzone!

Córeczka BethCóreczka Beth Fot. screen/twitter.com/bethnew Fot. screen/twitter.com/bethnew

Jej reakcja uratowała życie dziecka. Czy ty wiedziałbyś, jak się zachować?

Zobacz wideo
Czy spodobał się wam pomysł sprytnej mamy?
Więcej o: