Wnuk pokazał swoim dziadkom popularną aplikację randkową. Takiej reakcji się nie spodziewał! [WIDEO]

Odkąd pojawiły się na świecie smartfony, teoretycznie wszystko stało się prostsze. Gianluca postanowił pokazać swoim dziadkom, w jaki sposób młodzi ludzie umawiają się dziś na randki. Dał im też specjalne zadanie. Ale go zaskoczyli!

Dziadkowie Gianluki dostali zadanie. Za pomocą smartfona mieli znaleźć idealną kandydatkę na dziewczynę dla swojego wnuka. Chłopak włączył jedną z popularnych aplikacji randkowych o nazwie Bumble i krótko wyjaśnił jej działanie - przesuwając palec w prawo na zdjęciu dają znak,że im się podoba, a w lewo - że nie.

Przerzucając kolejne profile, dziadkowie chłopaka komentowali każdy szczegół wyglądu czy ubioru kandydatek na wybrankę serca ich wnuka.

ŚmiechŚmiech fot. youtube.com/flocku

fot. youtube.com/flocku

Szczególnie rozbawiła ich dziewczyna, która na zdjęciu miała na sobie jedynie stringi! Zapytali, wciąż się śmiejąc, czy wnuk lubi taką bieliznę? Żartując, jednogłośnie stwierdzili, że to idealna kandydatka dla niego.

ŚmiechŚmiech fot. youtube.com/flocku fot. youtube.com/flocku

Próbowali swoich sił dalej. W końcu udało im się. Aplikacja pokazała, że ich wnuk ma tzw. "parę" i może teraz porozmawiać z wybranką. Dziadek Gianluki bez skrępowania zaczął mówić do telefonu, co spowodowało wybuch śmiechu jego babci. Zadawali pytania, bez ustanku się śmiejąc: "Cześć. Jak się masz?", "Jesteś tutaj często?", "Czy lubisz rybę?". Koniecznie musicie zobaczyć ten filmik.

To zdjęcie dziewczyny w bikini stało się hitem. Ale z zupełnie innego powodu niż myślisz

Zobacz wideo
Czy Twoi dziadkowie próbowali korzystać z aplikacji randkowych?
Więcej o: