Ta rodzina śpi wygodnie w siódemkę w... jednym łóżku. Ikea i genialny patent [WIDEO]

Elizabeth i Tom Boyce są rodzicami piątki urwisów w różnym wieku. Często mieli problem z opanowaniem gromadki dzieci. Kiedy wybrali się na zakupy do IKEA, przypadkowo znaleźli tam rozwiązanie.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Boyce'owie to amerykańska, wielodzietna rodzina. Świat usłyszał o niej, dzięki ich nietypowemu pomysłowi. Wymyślili, że ich 7-osobowa rodzina będzie spać w jednym łóżku.

Ułożenie do snu pięciorga dzieci nie jest proste. Gdy jedno zaśnie, budzi się drugie, a czuwanie przy ich łóżkach, grozi ciągłym niewyspaniem.

Pomysł przyszedł sam. Elizabeth zaprojektowała w IKEA wielkie łóżko, w którym mieści się cała rodzina. Aby każde dziecko miało swój kącik, pozakładała zasłonki i dodała nastrojowe lampki nad ich głowami. Nie obyło się niestety bez fali krytyki. Specjaliści zapewniają jednak, że do momentu, kiedy każdy członek rodziny jest wyspany i czuje się komfortowo, nie ma żadnych przeciwwskazań. Rodzina to potwierdza.

Rodzinne łóżkoRodzinne łóżko fot. youtube.com/FranceBrelce fot. youtube.com/FranceBrelce

Reporterka, zapytała Elizabeth i Toma, kiedy znajdują czas, a przede wszystkim miejsce, dla "mamy i taty". Bez zastanowienia odpowiedzieli, że na szczęście mają jeszcze kilka pomieszczeń w domu. Zobaczcie materiał o tej niezwykłej rodzinie.

 

TO TEŻ może cię zainteresować: Wnuk pokazał swoim dziadkom popularną aplikację randkową. Takiej reakcji się nie spodziewał! [WIDEO]

Zobacz wideo
Czy uważasz, że takie rozwiązanie jest dobre dla rodziny?
Więcej o: