Policjantka przyjechała na miejsce zdarzenia. Poszkodowanym okazał się jej chłopak. To, co zrobił zaskoczyło wszystkich [WIDEO]

Christy Odum pracuje w policji. Wybrała ten sam zawód, który od lat wykonuje jej matka i dwie siostry. Ich historią zainteresowała się nawet telewizja. Kiedy dziewczyna udzielała wywiadu, dostała wezwanie, które odmieniło jej życie.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Kurt Klewin, chłopak Christy, długo zastanawiał się, jak w zaskakujący i romantyczny sposób poprosić swoją ukochaną o rękę. W końcu wymyślił plan idealny. Zaangażował  telewizję, która pod pozorem wywiadu o jej dniu w pracy, nagrywała zaplanowane przez niego wydarzenie.

W całym spisku wziął udział również sam przełożony kobiety i cała komenda policji. Wszystko po to, aby zaskoczyć Christy i pozostawić jej niezapomniane wspomnienia.

Odum dostała zlecenie - kierowca potrzebuje pomocy. Odpowiedziała na zgłoszenie, jednak nie wiedziała, kim jest potrzebujący. Nie musicie zgadywać - był nim Kurt. Specjalnie wynajął samochód na tę okazję. Chciał, aby jego dziewczyna nie rozpoznała auta i do ostatniej chwili nie wiedziała, kim jest "poszkodowany".

Gdy Christy dojechała na miejsce, nadal nie miała pojęcia, kogo spotka na miejscu wypadku. Podeszła do samochodu i ujrzała swojego chłopaka, który po chwili klęknął i... poprosił ją o rękę! Całe wydarzenie zarejestrowała kamera. W tym momencie przyszła panna młoda zrozumiała, kto stał za fikcyjnym wywiadem dla telewizji.

Czy przyjęła oświadczyny? Jaka była jej reakcja? Koniecznie zobaczcie wideo z tego wydarzenia!

 

Ma 74 lata i wygląda bosko, nie choruje i ma o 20 lat młodszego faceta. Zdradza swój sekret

fot. screen z facebook.com/Mimi Kirk

Zobacz wideo
Chciałabyś aby twoje zaręczyny nagrywała telewizja?
Więcej o: