Co ta dziewczyna robi z palcami! To dłonie czy stopy? Odważysz się sprawdzić? [ZDJĘCIA]

Wrzuciła swoje zdjęcie na jeden z tajwańskich serwisów społecznościowych. Ponad milion użytkowników zastanawiało się, co przedstawia fotografia - jej dłonie czy stopy?

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Zdjęcie stóp pewnej Tajwanki błyskawicznie rozprzestrzeniło się w sieci i poruszyło wielu internautów. Dziewczyna opublikowała na dwcard.tw - portal społecznościowy dla studentów medycyny w Tajwanie - zdjęcie swoich nóg, które podpisała: "Długie palce u stóp, z którymi nikt nie może się równać".

Jak sama tłumaczy w poście, takie stopy ma już od dzieciństwa. Mierzy zaledwie 151 cm, więc jej nieproporcjonalnie duże stopy wyglądają po prostu dziwnie. Kiedy wkłada klapki lub sandały, zawsze wzbudza zainteresowanie ludzi.

Zdarzało się, że nagle otaczali ją nieznani ludzie i głośno komentowali wygląd jej stóp. Dziewczyna przyznała, że czuła się jak wystawione na pokaz zwierzę w zoo. Komentarze ludzi często bywają przykre i okrutne. Tajka wielokrotnie słyszała, że ma cztery ręce i wspina się po drzewach: "Niektórzy sugerowali nawet, że do końca... nie ewoluowałam" - skarży się w rozmowie z dailymail.co.uk .

Nie pochwalamy niestosownych komentarzy, z którymi na co dzień musi mierzyć się kobieta. Jednak, kiedy widzimy, co potrafi zrobić z palcami u stóp, nie wierzymy. Są bardzo długie, wygimnastykowane i wyglądają jak palce u dłoni.

Splecione palce u nógSplecione palce u nóg Źródło: www.hellou.co.uk/2016/06/woman-with-toes-like-fingers-will-totally-freak-you-out-93731/ Źródło: www.hellou.co.uk/2016/06/woman-with-toes-like-fingers-will-totally-freak-you-out-93731/

Mimo wielu przykrych słów dziewczyna podchodzi do siebie z dystansem. Jak twierdzi, grecki typ stóp (gdy duży palec jest krótszy od palca obok) świadczy o wyjątkowej urodzie kobiety.

Właścicielka dużych stópWłaścicielka dużych stóp źródło: dcard.tw fot. screen https://www.dcard.tw/f/funny/p/224089059?utm_source=dcard_fb&utm_medium=post&utm_campaign=201605280500_fbpost_funny

Zachęcamy was do wzięcia udziału w sondażu. Jesteśmy ciekawi waszego zdania.

To zdjęcie dziewczyny w bikini stało się hitem. Ale z zupełnie innego powodu niż myślisz

Dziewczyna z bliznąDziewczyna z blizną fot. NotWhatYouPlanted/imgur.com fot. NotWhatYouPlanted/imgur.com

Zobacz wideo
Jak sądzicie, czy gdy wkłada klapki jej palce dotykają ziemi?
Więcej o: