Szczyt zaskoczenia na porodówce. Kobieta była pewna, że urodzi córkę

Ta Australijka była przekonana, że urodzi córkę. Kiedy położna powiedziała, że na świat przyszedł chłopiec, kobieta nie mogła w to uwierzyć. Reakcja na tę wiadomość została uwieczniona na zdjęciu.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Koto i Sinya - małżonkowie z Australii - czekali na narodziny córeczki. Wybrali imię oraz poczynili przygotowania: kupili różowe zabawki i ubranka. Byli pewni, że zostaną rodzicami dziewczynki. Jak wielkie było ich zdziwienie, kiedy okazało się, że Koto urodziła chłopca!

 

Kobieta była w szoku, gdy dowiedziała się, że jej dziecko to chłopiec. Reakcję Koto na tę wiadomość uwieczniła Jessica Jackson, która od ponad czterech lat fotografuje mamy podczas porodu.

To też może cię zainteresować: Ten poród przejdzie do historii z powodu...

 

Koto nie wierzyła położnej, że ma syna. Myślała, że to pomyłka. - Zaniemówiłam. Byłam pewna, że to żart. Dopiero kiedy zobaczyłam moje dziecko, uwierzyłam, że mam synka, a nie córkę - powiedziała w rozmowie z Today.com . - Na początku byłam w szoku, ale to bez znaczenia czy to chłopiec, czy dziewczynka - dodała w wywiadzie. Chłopiec urodził się zdrowy. Rodzice nazwali go Taiga, co po japońsku znaczy "wielki i łaskawy".

 

Zdjęcie zrobione przez Jessicę bardzo spodobało się świeżo upieczonym rodzicom. Sama autorka przyznała, że jest z niego dumna. - To będzie świetna pamiątka. Jestem przekonana, że kiedy Taiga podrośnie, rodzice opowiedzą mu historię jego narodzin i pokażą, jak na to zareagowała mama - stwierdziła.

Zobacz wideo
Czy chciałbyś/abyś poznać płeć dziecka przed porodem?
Więcej o: