Rodzice martwią się, gdy wyjeżdżasz na wakacje? Jego mama też. Ale ten przystojniak wie, jak ją uspokoić

Jonathan Quinonez to pochodzący z Meksyku model, który kilka miesięcy temu rzucił pracę i udał się w podróż dookoła świata. Podczas przygotowań do wyjazdu miał tylko jeden problem - nadopiekuńczą mamę.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Jonathan Quinonez ma 27 lat. Na początku 2016 roku stwierdził, że zanim się ustatkuje, chce przeżyć przygodę swojego życia. Zebrał odpowiednie środki i rzucił pracę. Żądny przygód, nie przewidział jednego. Jego troskliwa mama była bardzo niezadowolona, gdy dowiedziała się o tym pomyśle.

Dałyśmy naszym piłkarzom fryzury słynnych Orłów Górskiego. Jak wyglądają? FANTASTYCZNIE!

Aby ją uspokoić, obiecał, że będzie wysyłał jej zdjęcia ze wszystkich miejsc, które odwiedzi. Jednak nie robi tego w typowy sposób. Zamiast wysyłać mamie wiadomości e-mail, założył profil na Instagramie, gdzie publikuje kolejne zdjęcia z wyjazdu. Chłopak fotografuje się z tabliczką, na której widnieje napis: "Mamo, wszystko w porządku".

 

Jak wyjaśnia na swojej stronie: - Nieważne, ile masz lat. Jeśli masz nadopiekuńczą mamę i zamiłowanie do przygód, musisz znaleźć sposób, aby przekonać ją, że wszystko z tobą okej!

ZOBACZ ZDJĘCIA

Zobacz wideo
Więcej o: