Rzuciła pracę, żeby karmić piersią 36-letniego partnera

Związek Jennifer i Brada połączyła nietypowa więź. Kobieta w sztuczny sposób wywołuje laktację aby móc karmić piersią swojego chłopaka.

Jennifer Mulford z Atlanty była samotna. Szukała mężczyzn na portalach randkowych. Kiedy trafiła w internecie na informacje o związkach opartych na karmieniu piersią swojego partnera, chciała spróbować tego typu relacji.

Karmi piersią swojego partneraKarmi piersią swojego partnera Fot. screen facebook.com/JenniferMulford

 Kiedy przeczytałam artykuł w internecie o związkach, w których kobieta karmi piersią swojego partnera i wytwarza się między nimi wyjątkowa więź, zapragnęłam tego doświadczyć

Jennifer przez długi czas szukała mężczyzny na portalach randkowych, który chciałby być karmiony przez nią piersią. Poszukiwania nie przyniosły pożądanego rezultatu. Kobieta w końcu opowiedziała o pragnieniach byłemu chłopakowi, Bradowi. Mężczyźnie bardzo się ten pomysł spodobał. Brad i Jennifer zaczęli się ponownie spotykać. Od tamtej pory ich miłość kwitnie. Jennifer w końcu czuje się kochana:

Czuje, że znalazłam partnera na całe życie. Znaleźliśmy to, czego każde z nas pragnęło. Połączyła nas magiczna więź. Zawdzięczamy ją karmieniu piersią.

Ostatni raz Jennifer karmiła piersią, kiedy była w ciąży ze swoją córką... ponad 20 lat temu. Musiała wiec sztucznie pobudzić laktację. W tym celu zrezygnowała nawet z pracy. Ma więcej czasu i może co dwie godziny stymulować swoje piersi do karmienia. Poza tym kobieta bierze specjalne tabletki na pobudzenie laktacji i pije ziołowe herbatki zawierające żeńskie hormony. Wszystko po to, aby móc karmić Brada piersią.

Brad, partner JenniferBrad, partner Jennifer Fot. screen facebook.com/BradLeeson

 Para zamierza się niedługo pobrać. Zgodnie przyznają, że nie planują mieć potomstwa.

Co sądzisz o karmieniu piersią dorosłego mężczyzny?