Każda kobieta marzy o takiej niespodziance. Nie zgadniecie, kogo odwiedzili seksowni gladiatorzy!

Pan młody złożył swojej ukochanej niecodzienną wizytę. W dzień ślubu przyszedł do jej domu w towarzystwie ośmiu drużbów. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że cała dziewiątka, łącznie z panem młodym, miała na sobie jedynie bardzo skąpe stroje.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Zdjęcie przebranych mężczyzn zamieścił na Facebooku Zachary Lee , pan młody. Na fotografii możemy zobaczyć dziewięciu mężczyzn wystylizowanych na gladiatorów. Jednak nie stroje są największą atrakcją. Uwagę przykuwają niesamowicie wyrzeźbione ciała mężczyzn. Ich widok może przyprawić o zawrót głowy.

Jej historia jest poruszająca: Na pierwszy rzut oka zdrowa dziewczyna. Chce jednak, aby świat dowiedział się, co ukrywa pod...

Komentarze na Facebooku nie pozostawiają złudzeń. Internautki oszalały na ich punkcie. "Chcę dotknąć ich sześciopaków, są jak tarki", "Chcę takich drużbów na swoim weselu".

Seksowni gladiatorzySeksowni gladiatorzy Fot. screen/facebook.com/zaharlee Fot. screen/facebook.com/zaharylee

Skąd ten oryginalny pomysł? "Chcieliśmy zrobić coś zabawnego, zapadającego w pamięć", mówi Zachary. Według starej chińskiej tradycji, w dniu ślubu pan młody przybywa do panny młodej w towarzystwie swoich drużbów i zabiera ją z rodzinnego domu.

Dałyśmy naszym piłkarzom fryzury słynnych Orłów Górskiego. Jak wyglądają? FANTASTYCZNIE!

Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo
Która część męskiego ciała jest najseksowniejsza?
Więcej o: