Tego nie zjadłby nawet dorosły. Ta dziewczynka spałaszowała miskę zupy i dwa talerze... Nie uwierzycie czego! [WIDEO]

Nie uwierzycie, ile potrafi zjeść ta mała dziewczynka. Wcale nie zajada się frytkami i pizzą. Wybiera przekąski, na które dzieci zazwyczaj nawet nie chcą spojrzeć. Dorośli też nie jedzą ich w takich ilościach!

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Czy zastanawiałyście się, jak nauczyć swoje dzieci jedzenia warzyw i owoców? Rodzice tej małej dziewczynki nie mają z tym żadnego problemu. To maleństwo je po prostu uwielbia! Rodzice nagrali filmik, na którym możemy obejrzeć, jak dziecko pochłania zdrowe przekąski w niesamowitym tempie.

Postanowili udostępnić wideo na Facebooku. Obejrzało je już prawie 30 milionów osób. Udowodnili, że niemożliwe stało się możliwym. Dzieci mogą z przyjemnością jeść to, co nie tylko smaczne, lecz także zdrowe.

W trakcie całego nagrania dziewczynka zjadła dwa talerze warzyw i arbuza. Poprosiła nawet o dokładkę. W międzyczasie wszystko popiła zupą. Pod filmem pojawiły się różne komentarze. Część osób nie mogła uwierzyć, że dziecko bez przymusu i grymasów je zdrowe posiłki.

Inni natomiast skrytykowali rodziców. Twierdzą, że to zbyt wiele dla takiej małej dziewczynki. Rodzice nie powinni dokładać jej jeszcze więcej - nawet, jeśli posiłek był dietetyczny.

Jesteśmy ciekawi waszego zdania. Zobaczcie wideo i podzielcie się z nami swoją opinią w komentarzach.

Dałyśmy naszym piłkarzom fryzury słynnych Orłów Górskiego. Jak wyglądają? FANTASTYCZNIE!

Zobacz wideo
Czy mała dziewczynka powinna tyle jeść?
Więcej o: