Pies gigant podbija Brooklyn. Fotograf "powiększa" swojego jamnika do ogromnych rozmiarów [ZDJĘCIA]

Kilka miesięcy temu Mitch Boyer wpadł na pomysł, aby powiększyć swojego pupila do jego "prawdziwych" rozmiarów. Jak mu to wyszło?

Jamniki to psy o bardzo silnych charakterach. Mimo że są niewielkich rozmiarów, stanowczo mają inne zdanie na ten temat. Tak Mitch wpadł na pomysł, aby przerabiać zdjęcia swojej suki Vivian i umieszczać ją w naturalnym otoczeniu, jednak znacznie większą. W ten sposób chciał podkreślić wyjątkową „osobowość” pupila, pomimo jego małych rozmiarów.

Wraz ze swoim jamnikiem, Boyer prowadził wędrownicze życie. Do momentu, gdy na stałe zamieszkali w Brooklynie, przemierzyli 4 stany, żyli w 5-ciu różnych miastach i w 10-ciu mieszkaniach. W końcu znaleźli swoje miejsce na ziemi. Wszystkie zmiany w życiu Mitcha i jego psa zainspirowały go do stworzenia książki.

"Pies Vivian przeprowadza się na Brooklyn" jest historią jamniczki, która próbuje przystosować się do nowego miejsca. To trudne zadanie, ponieważ główna bohaterka jest... gigantycznych rozmiarów. 

Książka skierowana jest przede wszystkim do dzieci (ale nie tylko). Ma podnosić na duchu tych, którzy się przeprowadzają, bądź tych, których życie obróciło się o 180 stopni i nie przyzwyczaili się wciąż do nowej rzeczywistości.

Pies-policjant zdobywa popularność na Instagramie. Zachowuje się jak prawdziwy glina! [ZDJĘCIA]

Pies policjantPies policjant Źródło: instagram.com/maximus_vt_k9