Jej mąż został zabity na służbie. Postanowiła więc uczcić jego pamięć wzruszającą sesją [FOTO]

Mąż Meghan został zabity podczas służby policyjnej. Para spodziewała się właśnie swojego pierwszego dziecka. Meghan postanowiła uczcić pamięć Allena specjalną sesją zdjęciową, którą udostępniła w Dzień Ojca.

Allen Jacobs został zastrzelony podczas służby policyjnej przez 17-letniego bandytę. Zostawił swoją żonę - Meghan - i osierocił nienarodzone jeszcze dziecko, które ma urodzić się za miesiąc - w lipcu 2016 r.

Z okazji Dnia Ojca, Meghan wraz z wieloletnią przyjaciółką - fotografką Jessie Ellex - stworzyły sesję zdjęciową, która ma upamiętniać zmarłego męża. Do sesji dołączyli zaproszeni funkcjonariusze policji, którzy chcieli wraz z nią oddać cześć zabitemu koledze.

Jak powiedziała fotografka:

Meghan wpadła na pomysł, aby na zdjęciu pojawili się koledzy jej męża - policjanci. Jej ukochanego już nie ma. Teraz to oni są jej ochroniarzami.

Na jednym ze zdjęć, Meghan trzyma w ręce iPhona przy brzuchu. Zdjęcie, które widać na telefonie, zrobione zostało podczas ich zaręczyn. Fotografka pracowała nad nim dwa dni i jest to jej ulubione ujęcie. Na kolejnym zdjęciu widać, jak kobieta trzyma amerykańską flagę, która użyta była podczas pogrzebu Allena. Wokół jej brzucha przepasana jest niebieska wstążka, do której przypięta została odznaka jej męża.

Meghan dołączyła do fotografii Allena dwa zdjęcia z ultrasonografu z osobistym podpisem:

Tęsknię bardzo za Tobą! Lekarz potwierdził - nasze dziecko jest zdrowe i wspaniałe. Kocham Cię bardzo!

Zdjęcie ultrasonografuZdjęcie ultrasonografu Źródło: screen z foxcarolina.com/story/31537577/ultrasound-photos-of-fallen-officers-unborn-child-added-to-memorial

Fotografka Jessie Ellex ma nadzieję, że jej zdjęcia pomogą ukoić żal Meghan i innym osobom, które znajdują się w podobnej sytuacji życiowej.

Zdjęcia pokazujemy za zgodą autorki.

Więcej o: