Myślisz, że na tym zdjęciu jest królowa Elżbieta II? To dałeś się nabrać [ZDJĘCIA]

Makijażystka Lucia Pittalis potrafi zmienić się w każdego. Wystarczy jej dobry pędzel i kosmetyki. Przemiana w królową to nie jedyna imponująca metamorfoza.

Lucia Pittalis jest mistrzynią konturowania. Jej pasja do makijażu i malowania portretów zaowocowała projektem Lucia Pittalis MakeArt. Na Facebooku i Instagramie pokazuje, jak zmienia się w znane postaci show-biznesu i polityki. Efekt osiąga, używając jedynie pędzla i odpowiednich kosmetyków. Kupuje specjalne akcesoria, aby wiernie odwzorować daną postać i nadać jej charakter. 

                                                       ZOBACZ ZDJĘCIA

Upodabnianie się do znanych osób sprawia jej ogromną frajdę. Rozpoczyna od studiowania wyglądu osoby na zdjęciach, filmach czy nagraniach z jej udziałem. Aby dokładnie wczuć się w "rolę", włącza muzykę, która łączy się z danym człowiekiem. Dzięki temu wprowadza się w odpowiedni nastrój i jest gotowa, aby wpatrywać się w lustro przez długie godziny.

Na co dzień Lucia mieszka w Rzymie. Pochodzi z Sardynii. Jest wielką fanką muzyki, kina i teatru, które łączy z pracą makijażystki w tych branżach. Koniecznie zobaczcie jej zdjęcia. Efekt jest imponujący.

                                                      ZOBACZ ZDJĘCIA

TO TEŻ może cię zainteresować: Potrzebujesz porządnej dawki humoru? Postaramy się rozbawić cię do łez [GALERIA]

Magik AryMan uchyla rąbka tajemnicy

Czy artystka wiernie odwzorowuje postaci?