Te bliźniaczki łączy niesamowita więź. Nie uwierzysz, że nawet TO zrobiły równocześnie

Sarah Mariuz i Leah Rodgers są bliźniaczkami jednojajowymi. Od urodzenia łączy je bliźniacza intuicja. Ale nawet one nie spodziewały się, że jest ona aż tak silna.

30 czerwca 2016 r. o godzinie 1:18 w nocy, w Denver w Stanie Colorado o 11 minut starsza Leah urodziła zdrowego chłopca, którego nazwała Reid Joseph. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że dokładnie o tej samej godzinie i tego samego dnia (zgodnie ze strefą czasową miasta) młodsza Sarah, mieszkająca w La Jolla w stanie California, urodziła zdrową dziewczynkę o imieniu Samantha Lynne!

DzieciDzieci Źródło: womansday.com/relationships/family-friends/advice/a55533/twin-sisters-give-birth-at-same-time/

Kobiety pochodzą z wielodzietnej rodziny. Mają jeszcze dwie siostry. Wszystkie mają ze sobą silną więź, jednakże inną niż ta, która łączy bliźniaczki. Gdy spotkały się podczas Święta Dziękczynienia, Rodgers zobaczyła siostrę u progu swoich drzwi i od razu miała przeczucie, że jej siostra też jest w ciąży.

Mariuz bardzo chciała się pochwalić siostrze, że spodziewa się dziecka. Uznała jednak, że jako gość jej domu nie powinna odciągać uwagi od gospodyni. Postanowiła nic nie mówić. Tymczasem Leah Rodgers pochwaliła się swoim stanem. Ich terminy porodów różniły się zaledwie o 4 dni. Gdy Sarah Mariuz to usłyszała, nie mogła się powstrzymać. Wyjęła zdjęcie ultrasonografu i położyła je na świątecznym stole.

Sarah Mariuz powiedziała:

Skakałyśmy z radości, ciesząc się wspólnie. Wszyscy byli w szoku.

Ostatecznie bliźniacza więź spowodowała, że urodziły praktycznie w tym samym czasie. Obie mamy, tak jak ich nowo narodzone dzieci, mają się dobrze.

Wierzysz w bliźniaczą więź?